![Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (21 шт.) [INSSCSCNG012210MO0] Onsite, фото 1](https://images.prom.ua/6697669722_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (21 шт.) [INSSCSCNG012210MO0] Onsite
1 585,83 ₴/комплект
- В наявності 11 од.
- Код: INSSCSCNG012210MO0
Практичний набір торцевих шестигранних головок Onsite з ключем призначений для роботи з елементами кріплення різного діаметру. Підійде для побутових, ремонтних, монтажних та сервісних робіт, а також для використання в автомайстернях.
Характеристики та переваги:Кількість предметів у набірі 21 одиниць:
торцеві головки (20 шт.) з посадковим квадратом 1/2" таких розмірів:
метричні розміри - 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм
дюймові розміри - 3,8, 6 5/8, 11/16, 3/4, 13/16, 7/8, 15/16
тріскачка 1/2" на 44 зуби з реверсом
Зручне зберігання: компактна відкрита пластикова касета дозволяє акуратно організувати інструмент та легко його транспортувати.
| Артикул | INSSCSCNG012210MO0 |
| Модель (марка) | серія Onsite, 734221 |
| Тип інструменту | набір, торцева головка, рукоятка |
| Матеріал | сталь |
| Матеріал | універсальний |
| Хвостовик | посадковий квадрат 1/2" |
| Стандарт (група) | INSSC |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон і дверей, для дерев'яних конструкцій, для покрівельних робіт, для складання меблів, для будівництва, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту |
| Бренд | Onsite |
| Ёмкость (объём, размер) | 21 шт. |
| Вага одиниці | 2.183 кг |
| Партія | 1 компл |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onsite |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 1 585,83 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (21 шт.) [INSSCSCNG012210MO0] Onsite, фото 2](https://images.prom.ua/6697669723_w159_h159_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
![Набір головок торцевих 1/2" шестигранні з ключем (21 шт.) [INSSCSCNG012210MO0] Onsite, фото 3](https://images.prom.ua/6697669724_w159_h159_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
