![Скоба посилена 14x11,3x1,2мм для степлера (1000 шт.) [INSSTSTHD140000MT0] Tactix, фото 1](https://images.prom.ua/7243278861_skoba-posilena-14x113x12mm.jpg)
Скоба посилена 14x11,3x1,2мм для степлера (1000 шт.) [INSSTSTHD140000MT0] Tactix
148,07 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 92 од.
- Код: INSSTSTHD140000MT0
Сумісна зі степлером 218011, 218013.
| Артикул: | INSSTSTHD140000MT0 |
| Модель (марка): | серія TACTIX, 218109 |
| Матеріал: | сталь |
| Довжина, мм: | 14 |
| Ширина, мм: | 11,3 |
| Товщина, мм: | 1,2 |
| Ємність (обсяг, розмір): | 1000 шт. |
| Стандарт (група): | INSST |
| Галузь застосування: | для складання меблів, для будівництва |
| Вага одиниці: | 0.208 кг |
| Бренд: | TACTIX |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скоби | 14 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 1.2 |
- Ціна: 148,07 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

