![Верстак складний 640x605x820мм [INSTNTNWB330001MT0] 330001 TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/6773521523_verstak-skladnij-640x605x820mm.jpg)
Верстак складний 640x605x820мм [INSTNTNWB330001MT0] 330001 TACTIX
1 866,38 ₴/од.
- В наявності 15 од.
- Код: INSTNTNWB330001MT0
Портативний верстак з 24 отворами для затискних кріплень; вантажопідйомність 100 кг (220 фунтів);
Двосекційна
стільниця з МДФ;Стільниця з лінійкою та транспортиром для додаткової зручності;
Максимальна ширина затиску з кріпленнями 240 мм.
Поставляється з чотирма пластиковими затискними кріпленнями
| Артикул | INSTNTNWB330001MT0 |
| Модель (марка) | серія TACTIX, 330001 |
| Стандарт (група) | INSTN |
| Галузь застосування | для машинобудування, для будівництва, для авторемонту |
| Вага одиниці | 5.55 кг |
| Партія | 1 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Тип обладнання | Верстат столярний |
| Тип опор | Ніжки |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5.55 кг |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Ширина | 605 мм |
- Ціна: 1 866,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Верстак складний 640x605x820мм [INSTNTNWB330001MT0] 330001 TACTIX, фото 2](https://images.prom.ua/6773521525_w159_h159_verstak-skladnij-640x605x820mm.jpg)
