![Свердло Ø10x120мм робоча L=80мм по граніту, каменю, бетону [SD2080208D10000000] Granite Diager, фото 1](https://images.prom.ua/6763465709_sverdlo-10x120mm-robocha.jpg)
Свердло Ø10x120мм робоча L=80мм по граніту, каменю, бетону [SD2080208D10000000] Granite Diager
342,89 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 10 од.
- Код: SD2080208D10000000
Особливості:
Наконечник із твердого сплаву підвищеної міцності.
Позитивне заточування.
Шнек типу L.
Циліндричний хвостовик.
Виробник - DIAGER (Франція).
| Артикул | SD2080208D10000000 |
| Для якої основи? | для бетону,для блоку суцільного,для бетону,для каменю, граніту,для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | SD208 |
| Матеріал | сталь |
| Модель (марка) | Granite |
| Довжина, мм | 120 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Хвостовик | циліндричний |
| Робоча довжина, мм | 80 |
| Бренд | DIAGER |
| Вага одиниці | 0.052 кг |
| Паковання | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diager |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель (марка) | Granite |
- Ціна: 342,89 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Свердло Ø10x120мм робоча L=80мм по граніту, каменю, бетону [SD2080208D10000000] Granite Diager, фото 2](https://images.prom.ua/6763465710_w159_h159_sverdlo-10x120mm-robocha.jpg)
