![Скоба 12x11,3x0,7мм для степлера (1000 шт.) [INSSTSTLD120000MV0] Technics, фото 1](https://images.prom.ua/7243278859_skoba-12x113x07mm-dlya.jpg)
Скоба 12x11,3x0,7мм для степлера (1000 шт.) [INSSTSTLD120000MV0] Technics
58,45 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 28 од.
- Код: INSSTSTLD120000MV0
-
| Артикул: | INSSTSTLD120000MV0 |
| Модель (марка): | серія TECHNICS |
| Матеріал: | сталь |
| Довжина, мм: | 12 |
| Ширина, мм: | 11,3 |
| Товщина, мм: | 0,7 |
| Ємність (обсяг, розмір): | 1000 шт. |
| Стандарт (група): | INSST |
| Галузь застосування: | для складання меблів, для будівництва |
| Вага одиниці: | 0.026 кг |
| Бренд: | TECHNICS |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скоби | 12 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 0.7 |
- Ціна: 58,45 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

