![Набір ключів TORX 9шт. ТR10-ТR50 з отвором сталь Cr-V L-типу [INSKLKLHT010050LT0] TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/1987528938_nabir-klyuchiv-torx.jpg)
Набір ключів TORX 9шт. ТR10-ТR50 з отвором сталь Cr-V L-типу [INSKLKLHT010050LT0] TACTIX
413,02 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 64 од.
- Код: INSKLKLHT010050LT0
Набір складається з ключів: TR10 - TR15 - TR20 - TR25 - TR27 - TR30 - TR40 - TR45 - TR50.
| Артикул | INSKLKLHT010050LT0 |
| Стандарт (група) | INSKL |
| Модель (марка) | серія TACTIX, 206009 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Тип інструменту | набір ключів |
| Для якої основи? | універсальний |
| Діаметр, мм | 10-50 |
| Галузь застосування | для машинобудування, для приладобудування та мікроелектроніки, для вікон та дверей, для покрівельних робіт, для збирання меблів, для будівництва, для електромонтажу, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту, для сонячних електростанцій |
| Шліц | зіркоподібний (Torx) |
| Ємність (обсяг, розмір) | 9 шт. |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.378 кг |
| Партія | 1 компл |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ключів в наборі | 9 |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | З отвором |
| Діаметр, мм | 10-50 |
| Кількість одиниць у наборі | 9 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Тип | Шестигранний |
| Тип ключа | L-подібний |
| Форма | L-подібний |
| Шліц | зіркоподібний (Torx) |
- Ціна: 413,02 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Набір ключів TORX 9шт. ТR10-ТR50 з отвором сталь Cr-V L-типу [INSKLKLHT010050LT0] TACTIX, фото 2](https://images.prom.ua/6664265783_w159_h159_nabir-klyuchiv-torx.jpg)
