![Набір шестигранних ключів 9шт. 1,5-10мм сталь Cr-V L-типу [INSKLKLHX090000LT0] TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/1987528934_nabir-shestigrannih-klyuchiv.jpg)
Набір шестигранних ключів 9шт. 1,5-10мм сталь Cr-V L-типу [INSKLKLHX090000LT0] TACTIX
366,26 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: INSKLKLHX090000LT0
Набір складається з ключів: 1,5 - 2 - 2,5 - 3 - 4 - 5 - 6 - 8 - 10 мм.
| Артикул | INSKLKLHX090000LT0 |
| Стандарт (група) | INSKL |
| Модель (марка) | серія TACTIX, 206001 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Тип інструменту | набір ключів |
| Для якої основи? | універсальний |
| Діаметр, мм | 1,5-10 |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон та дверей, для покрівельних робіт, для збирання меблів, для будівництва, для електромонтажу, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту, для сонячних електростанцій |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
| Ємність (обсяг, розмір) | 9 шт. |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.397 кг |
| Партія | 1 компл |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір max | 10 мм |
| Тип ключа | L-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 1,5-10 |
| Кількість одиниць у наборі | 9 |
| Кількість ключів у наборі | 9 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір min | 1.5 мм |
| Тип | Шестигранний |
| Форма | L-подібний |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
- Ціна: 366,26 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

