![Набір шестигранних ключів 25шт. 1,25-10мм + 1/16-3/8" сталь L-типу [INSKLKLHX250000MO0] Onsite, фото 1](https://images.prom.ua/6664265750_nabir-shestigrannih-klyuchiv.jpg)
Набір шестигранних ключів 25шт. 1,25-10мм + 1/16-3/8" сталь L-типу [INSKLKLHX250000MO0] Onsite
413,02 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 27 од.
- Код: INSKLKLHX250000MO0
Набір складається з ключів:
- 1/16" - 5/64" - 3/32" - 7/64" - 1/8" - 9/64" - 5/32" - 3/16" - 7/32" - 1/4" - 5/16" - 3/8";
- 1,27 - 1,5 - 2 - 2,5 - 3 - 4 - 4,5 - 5 - 5,5 - 6 - 7 - 8 - 10 мм.
| Артикул | INSKLKLHX250000MO0 |
| Стандарт (група) | INSKL |
| Модель (марка) | серія Onsite, 702625 |
| Матеріал | сталь |
| Тип інструменту | набір ключів |
| Для якої основи? | універсальний |
| Діаметр, мм | 1,25-10 + 1/16-3/8" |
| Галузь застосування | для машинобудування, для приладобудування та мікроелектроніки, для вікон та дверей, для покрівельних робіт, для збирання меблів, для будівництва, для електромонтажу, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту, для сонячних електростанцій |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
| Ємність (обсяг, розмір) | 25 шт. |
| Бренд | Onsite |
| Вага одиниці | 0.738 кг |
| Партія | 1 компл |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onsite |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір max | 10 мм |
| Тип ключа | L-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 1,25-10 + 1/16-3/8" |
| Кількість одиниць у наборі | 25 |
| Кількість ключів у наборі | 25 |
| Матеріал | Сталь |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір min | 1.25 мм |
| Тип | Шестигранний |
| Форма | L-подібний |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
- Ціна: 413,02 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

