![Набір шестигранних ключів 8шт. 1,5-6мм сталь L-типу [INSKLKLHX080000MO0] Onsite, фото 1](https://images.prom.ua/6664265749_nabir-shestigrannih-klyuchiv.jpg)
Набір шестигранних ключів 8шт. 1,5-6мм сталь L-типу [INSKLKLHX080000MO0] Onsite
85,71 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 79 од.
- Код: INSKLKLHX080000MO0
Набір складається з ключів: 1,5 - 2 - 2,5 - 3 - 4 - 5 - 5,5 - 6 мм.
| Артикул | INSKLKLHX080000MO0 |
| Стандарт (група) | INSKL |
| Модель (марка) | серія Onsite, 702618 |
| Матеріал | сталь |
| Тип інструменту | набір ключів |
| Для якої основи? | універсальний |
| Діаметр, мм | 1,5-6 |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон та дверей, для покрівельних робіт, для збирання меблів, для будівництва, для електромонтажу, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту, для сонячних електростанцій |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
| Ємність (обсяг, розмір) | 8 шт. |
| Бренд | Onsite |
| Вага одиниці | 0.116 кг |
| Партія | 1 компл |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onsite |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір max | 6 мм |
| Тип ключа | L-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 1,5-6 |
| Кількість одиниць у наборі | 8 |
| Кількість ключів у наборі | 8 |
| Матеріал | Сталь |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір min | 1.5 мм |
| Тип | Шестигранний |
| Форма | L-подібний |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
- Ціна: 85,71 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

