![27х27мм база для двох хомутів (стяжок) клейова нейлон білий [JS0010000CTB272701] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/6191581089_27h27mm-baza-dlya.jpg)
27х27мм база для двох хомутів (стяжок) клейова нейлон білий [JS0010000CTB272701] Elematic
16,51 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: JS0010000CTB272701
-
| Артикул | JS0010000CTB272701 |
| Стандарт (группа) | JS001 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 27 |
| Довжина, мм | 27 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 27 мм |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Спосіб монтажу | Самоклейка |
| Тип елемента кріплення кабелю | Кріпильний майданчик для кабелю |
| Ширина | 27 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 16,51 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

