![290х4.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід прозорий (1 шт.) [JS000000JS16029048] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954861_290h45mm-kabelna-styazhka.jpg)
290х4.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід прозорий (1 шт.) [JS000000JS16029048] Elematic
7,61 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 91 од.
- Код: JS000000JS16029048
Призначені для ув'язки проводів та кабелів в джгути.
| Артикул | JS000000JS16029048 |
| Стандарт (група) | JS000 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу,для авторемонту |
| Колір | прозорий |
| Ширина, мм | 4,5 |
| Довжина, мм | 290 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 290 мм |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для кабелів |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 7,61 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

