![S-Хомут 1" (32-35мм) Шуруп 7х70мм, METALVIS Україна [933000000933DN2501], фото 1](https://images.prom.ua/2277954695_s-homut-1-32-35mm.jpg)
S-Хомут 1" (32-35мм) Шуруп 7х70мм, METALVIS Україна [933000000933DN2501]
27,11 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 933000000933DN2501
| Артикул | 933000000933DN2501 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва,для інженерних комунікацій |
| Модель (марка) | S-Хомут |
| Покриття | цинк білий |
| Діаметр, мм | 1" (32-35 мм) |
| Вага одиниці | 0.073 кг |
| Паковання | 25 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | 933000000933DN2501 |
| Вибір по виробу | Хомут |
| Діаметр, дюйми | 1" |
| Діаметр, мм | 32|35 |
| Код виробника товару (MPN) | 933000000933DN2501 |
| Матеріал | Сталь |
| Область застосування | для інженерних комунікацій | для будівництва |
| Покриття | Цинк білий |
| Інші характеристики | Україна |
| Розділ | Сталевий з шурупом і гумовим ущільнювачем, трубний хомут |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт кріплення | Уточнюється |
| Тип гарантії | Виробник |
- Ціна: 27,11 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

