![S-Хомут 4" (113-118мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк [933000000933DNA001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165258866_s-homut-4-113-118mm.jpg)
S-Хомут 4" (113-118мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк [933000000933DNA001] Metalvis
47,11 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 933000000933DNA001
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Двоелементний хомут для монтажу трубопроводів до конструкційних елементів будівель та споруд.
Ущільнювальна звукоізоляційна гумова вставка забезпечує зниження шумів та вібрацій у приміщенні.
| Артикул | 933000000933DNA001 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Модель (марка) | S-Хомут |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 4" (113-118 мм) |
| Вага одиниці | 0.168 кг |
| Паковання | 25 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 118 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 113 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | Затяжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 4 |
- Ціна: 47,11 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

