![U-Хомут М10х38 болт-скоба сталь для труб Ø30-33,7мм (1"/DN25 ) цинк [937000000937U02501] DIN3570A Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165247892_u-homut-m10h38-bolt-skoba.jpg)
U-Хомут М10х38 болт-скоба сталь для труб Ø30-33,7мм (1"/DN25 ) цинк [937000000937U02501] DIN3570A Metalvis
34,03 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 937000000937U02501
U-подібний хомут призначений для монтажу трубопроводів (водо-, газо-, пневмопроводів) круглого перерізу до конструктивних елементів будівель та споруд.
Також застосовується для закріплення на круглих стовпах дорожніх покажчиків, рекламних вивісок тощо.
| Артикул | 937000000937U02501 |
| Стандарт (група) | DIN 3570A |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 38/М10 |
| Вага одиниці | 0.098 кг |
| Паковання | 10 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 33.7 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 30 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | U-подібний |
- Ціна: 34,03 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![U-Хомут М10х38 болт-скоба сталь для труб Ø30-33,7мм (1"/DN25 ) цинк [937000000937U02501] DIN3570A Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6165247895_w159_h159_u-homut-m10h38-bolt-skoba.jpg)
