![⌀16-32 тримач під дюбель з хомутом L=180мм, поліпропілен [935000000935163200] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954535_16-32-trimach-pid.jpg)
⌀16-32 тримач під дюбель з хомутом L=180мм, поліпропілен [935000000935163200] Elematic
16,32 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 8 од.
- Код: 935000000935163200
-
| Артикул | 935000000935163200 |
| Стандарт (група) | 93500 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Модель (марка) | CT-CLIP |
| Діаметр, мм | 16-32 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.004 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 32 мм |
| Матеріал хомута | Поліпропілен |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для кабелів, Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
- Ціна: 16,32 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

