![4,0х35 PH2 Саморіз з насічками для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7мм [9P11000009P140352H] WSr Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110567384_40h35-ph2-samoriz.jpg)
4,0х35 PH2 Саморіз з насічками для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7мм [9P11000009P140352H] WSr Metalvis
1,28 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9P11000009P140352H
Головка з насічками. Діаметр головки: 7 мм.
| Артикул | 9P11000009P140352H |
| Стандарт (група) | 9P110 |
| Модель (марка) | WSr |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна з насічками |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Для якої основи? | для ПВХ |
| Діаметр, мм | 4 |
| Довжина, мм | 35 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 1000 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 9P110 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1,28 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

