![4,2х13 PH2 Саморіз по металу фосфат повна різьба головка напівкругла з буртиком [80L20000080L421300] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102415068_42h13-ph2-samoriz.jpg)
4,2х13 PH2 Саморіз по металу фосфат повна різьба головка напівкругла з буртиком [80L20000080L421300] Metalvis
0,57 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 100 од.
- Код: 80L20000080L421300
З напресованою шайбою, для кріплення листів металу завтовшки до 0,9 мм.
| Артикул | 80L20000080L421300 |
| Стандарт (група) | 80L20 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | фосфат |
| Модель (марка) | STS-M, 80L |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | напівкругла з буртиком |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва, для авторемонту |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Довжина, мм | 13 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Паковання | 1000 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 13 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю, Для листового металу та металевих профілів |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Покриття | Фосфат |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 80L20 |
- Ціна: 0,57 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

