![DIN7983 4,8х22 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба напівпотайна головка [801020000801482223] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110569179_din7983-48h22-ph2.jpg)
DIN7983 4,8х22 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба напівпотайна головка [801020000801482223] Metalvis
0,24 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 70 од.
- Код: 801020000801482223
Аналог ГОСТ 11651-80.
| Артикул | 801020000801482223 |
| Для якої основи? | для металу |
| Стандарт (група) | DIN 7983 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Модель (марка) | STS-O |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 22 |
| Головка | напівпотайна |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Вид нарізі | повна |
| Діаметр, мм | 4,8 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Паковання | 1000 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 22 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 7983 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівпотайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 0,24 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![DIN7983 4,8х22 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба напівпотайна головка [801020000801482223] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6110569181_w159_h159_din7983-48h22-ph2.jpg)
