![DIN7982 4,8х32 PH2 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба потайна головка [N8010000N801483200] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102436193_din7982-48h32-ph2.jpg)
DIN7982 4,8х32 PH2 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба потайна головка [N8010000N801483200] Metalvis
4,03 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 40 од.
- Код: N8010000N801483200
Аналог ГОСТ 11652-80.
| Артикул | N8010000N801483200 |
| Стандарт (група) | DIN 7982 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Модель (марка) | STS-Cі |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 4,8 |
| Довжина, мм | 32 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Паковання | 250 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 7982 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 4,03 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![DIN7982 4,8х32 PH2 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба потайна головка [N8010000N801483200] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102437048_w159_h159_din7982-48h32-ph2.jpg)
