![DIN985 М36 сталь 8 крок 4 під ключ 55мм гайка самостопорна цинк білий [6P20000006P3620000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5796740780_din985-m36-stal.jpg)
DIN985 М36 сталь 8 крок 4 під ключ 55мм гайка самостопорна цинк білий [6P20000006P3620000] Metalvis
227,05 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1194 од.
- Код: 6P20000006P3620000
-
| Артикул | 6P20000006P3620000 |
| Стандарт (група) | DIN 985 |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Клас міцності | 8 |
| Покриття | цинк білий |
| Вид нарізі | повна |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Діаметр, мм | 36 |
| Розмір під ключ, мм | 55 |
| Вага одиниці | 0.415 кг |
| Паковання | 5 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Клас міцності | 8 |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
- Ціна: 227,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![DIN985 М36 сталь 8 крок 4 під ключ 55мм гайка самостопорна цинк білий [6P20000006P3620000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5796742647_w159_h159_din985-m36-stal.jpg)
