![Патрон E14 з кільцем 57х26mm без стопора пластик білий [EPP21-02-01-K01] Ппл14-02-К12 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/6339425793_patron-e14-z.jpg)
Патрон E14 з кільцем 57х26mm без стопора пластик білий [EPP21-02-01-K01] Ппл14-02-К12 UEC
8,33 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 90 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPP21-02-01-K01
Патрон з кільцем Ппл14-02-К12 пластик Е14 білий УЕК, EPP21-02-01-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення.
В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 та цоколями штирьковими GU5.3, GU10, GX53.
Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні.
| Цоколь - патрон лампи | E14 |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб або тип кріплення | Інше |
| Колір | Білий |
| Модель або виконання | Інше |
| Переріз жил проводу, мм² | 0 ,5...1,0 |
| Частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту - IP | IP20 |
| Номін струм, А | 2 |
| Зі стартероутримувачем | Ні |
| Температура експлуатації, °C | -25...+35 |
| Номінальна напруга | AC 250 V |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу патрона | Білий |
| Тип | Патрон |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу патрона | Пластик |
- Ціна: 8,33 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Патрон E14 з кільцем 57х26mm без стопора пластик білий [EPP21-02-01-K01] Ппл14-02-К12 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/5697979112_w159_h159_patron-e14-z.jpg)
