![Патрон підвісний з шнуром E27 пластик білий [EPP14-04-01-K01] UEC Ппл27-04-К51, фото 1](https://images.prom.ua/1865949630_patron-pidvisnij-z.jpg)
Патрон підвісний з шнуром E27 пластик білий [EPP14-04-01-K01] UEC Ппл27-04-К51
44,38 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 23 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPP14-04-01-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення. В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 та цоколями штирьковими GU5.3, GU10, GX53. Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні. Випускається у чорному та білому кольорах.
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номін струм: | 4А |
| Предельная температура: | 210°C |
| Перетин жил дроту: | 0,5…2,5мм² |
| Цоколь - патрон лампи: | E27 |
| Модель чи виконання: | Патрон підвісний |
| Матеріал: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Спосіб або тип кріплення: | Підвісний |
| Температура експлуатації: | -25…+35°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу патрона | Білий |
| Тип | Патрон |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу патрона | Пластик |
- Ціна: 44,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

