![Патрон E40 підвісний 70х54mm керамічний [EPC30-04-01-K01] Пкр40-16-К43 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865949436_patron-e40-pidvisnij.jpg)
Патрон E40 підвісний 70х54mm керамічний [EPC30-04-01-K01] Пкр40-16-К43 UEC
47,93 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2434 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPC30-04-01-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення. В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 та цоколями штирьковими GU5.3, GU10, GX53. Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні. Індивідуальне пакування для різних форм продажу.
| Номінальна напруга: | АС 750 V |
| Номін струм: | 16А |
| Перетин жил дроту: | 1,5…4,0мм² |
| Цоколь - патрон лампи: | E40 |
| Модель чи виконання: | Патрон підвісний |
| Матеріал: | Кераміка |
| Колір: | Сірий |
| Спосіб або тип кріплення: | Підвісний |
| Температура експлуатації: | -25…+35°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу патрона | Кераміка |
| Тип | Патрон |
| Цоколь | E40 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 54 мм |
- Ціна: 47,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Патрон E40 підвісний 70х54mm керамічний [EPC30-04-01-K01] Пкр40-16-К43 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/5697978701_w159_h159_patron-e40-pidvisnij.jpg)
