![Патрон E14 підвісний 54х28mm карболітовий чорний [EPK20-04-01-K01] Пкб14-04-К01 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865949625_patron-e14-pidvisnij.jpg)
Патрон E14 підвісний 54х28mm карболітовий чорний [EPK20-04-01-K01] Пкб14-04-К01 UEC
18,76 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPK20-04-01-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення. В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 та цоколями штирьковими GU5.3, GU10, GX53. Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні. Індивідуальне пакування для різних форм продажу.
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номін струм: | 2А |
| Перетин жил дроту: | 0,5…1,0мм² |
| Цоколь - патрон лампи: | E14 |
| Модель чи виконання: | Патрон підвісний |
| Матеріал: | Карболит |
| Колір: | Чорний |
| Спосіб або тип кріплення: | Підвісний |
| Температура експлуатації: | -25…+35°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу патрона | Чорний |
| Матеріал корпусу патрона | Карболіт |
| Тип | Патрон |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр | 28 мм |
- Ціна: 18,76 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Патрон E14 підвісний 54х28mm карболітовий чорний [EPK20-04-01-K01] Пкб14-04-К01 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/5697978127_w159_h159_patron-e14-pidvisnij.jpg)
