![Герметик для зовнішніх робіт SMX-полімер 600 мл сірий [000020000000087201] SWS Soudatight Hybryd Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040401379_germetik-dlya-zovnishnih.jpg)
Герметик для зовнішніх робіт SMX-полімер 600 мл сірий [000020000000087201] SWS Soudatight Hybryd Soudal
714,05 ₴/од.
- В наявності 309 од.
- Код: 000020000000087201
Технічні дані:
| Основа | Гібридний полімер |
| Консистенція | Стабільна паста |
| Система затвердіння | Під впливом вологості повітря |
| Утворення плівки (*) | Близько 120 хв (20°C / 65 % відн. вологості) |
| Час затвердіння (*) | 24 години (20°C / 65 % відн. вологості) |
| В’язкість (по Брукфілду) | 59 000 мПа·с → 75 000 мПа·с |
| Подовження при розриві (ISO 37)** | >300% |
| Щільність | 1,53 г/мл |
| Усадка при затвердінні | Немає |
| Термостійкість | -40°C до +90°C |
| Число дифузійного опору (значення μ) | 1464 |
| Еквівалентна товщина шару повітря (значення Sd) | 1,40 м |
| Витрата | Приблизно 4 м (600 мл), залежить від товщини шару |
* Ці показники залежать від факторів середовища, таких як температура, вологість та конкретні особливості поверхні.
**Дані належать до повністю затвердженого продукту
Опис продукту SOUDATIGHT HYBRID:
Високоякісний герметик і заповнювач швів з високою адгезійною силою та відмінною еластичністю. На основі гібридного полімеру, хімічно нейтральний, залишається повністю еластичним після затвердіння. Після полімеризації утворює безшовну, поро- і повітропроникну, водонепроникну мембрану. Розроблений для фасадного використання.
Характеристики:
- Паропро- та повітропроникний
- Водонепроникний
- Висока адгезія практично до всіх будівельних поверхонь (навіть трохи вологих чи запилених)
- Високі механічні експлуатаційні характеристики
- Не потребує ґрунтовки (крім випадків капілярного тиску води)
- Добре видавлюється навіть при низьких температурах
- Стійкий до погодних умов та УФ-випромінювання
- Екологічно безпечний: не містить ізоціанатів, розчинників, галогенів і кислот
- Можна фарбувати водними фарбами та багатьма іншими системами
- Відповідає низьким нормам емісії GEV EMICODE EC-1 PLUS
Приклади застосування:
- Герметизація швів на фасадах
- Герметизація зовнішніх швів при встановленні вікон і дверей
- Герметизація випусків на фасадах
- Зовнішні рухомі шви на всіх звичайних будівельних поверхнях
Упаковка та кольори:
600 мл алюмінієва фольга, відро 7 кг. Колір: сірий, інші кольори за запитом.
Термін придатності:
12 місяців у сухому та прохолодному місці при температурі +5°C до +25°C.
Розміри шва:
Шви менше 6 мм – стандартно. Шви понад 6 мм (з наповнювачем Flexifoam) використовувати разом із Soudatextile (стрічка).
Стандарти:
EC-1 PLUS – дуже низька емісія. Звіт IFT 16-001592-PR01: визначення властивостей проникності Soudatight Hybrid. Тест системи МО-01/1: повітро- та водонепроникність швів між вікном і стіною (IFT Розенгайм).
Інструкція із застосування:
- Поверхні повинні бути чистими, сухими, без пилу та бруду
- Ґрунтовка: на пористих поверхнях може застосовуватись Soudal Primer 150. Непористі поверхні – Soudal Surface Activator
- Поверхні можуть бути трохи вологими або запиленими
- Рекомендується перевірити адгезію на пробній поверхні
- Метод нанесення: ручний або пневматичний монтажний пістолет, кисть
- Температура застосування: від +1°C до +30°C
- Очищення: уайт-спірит, серветки Swipex або Soudal очиститель клею
- Обробка: мильною водою до утворення плівки
- Ремонт: використовувати Soudatight Hybrid
- Герметик перед використанням повинен бути кімнатної температури
- Наносити шаром ≥1 мм. При пістолетному нанесенні завжди розгладжувати кистю або шпателем
- Для повної водо- та паронепроникності товщина мембрани ≥10 мм
Інформація по транспорту:
Обмежень при транспортуванні не застосовується.
Маркування:
Відповідних позначок безпеки не застосовується.
Мірі безпеки:
- Працювати в рукавичках
- Дотримуватись звичайних гігієнічних норм
Зауваження:
Soudatight Hybrid застосовувати не розбавленим. Не підходить для герметизації компенсаційних швів.
Екологічні застосування:
Відповідає вимогам LEED (EED). Низький рівень викидів (SCAQMD 1168). Відповідає USGBC LEED 2009 Кредит 4.1 (матеріали з низьким рівнем VOC).
Фарбування:
Можна фарбувати, проте рекомендується попереднє тестування через різноманіття лакофарбових матеріалів. Час висихання алкідних фарб може збільшуватися.
Рекомендації у документації ґрунтуються на досвіді компанії. Через різноманіття матеріалів та способів застосування відповідальність за результати лежить на користувачеві. Рекомендується попереднє випробування.
| Артикул: | 000020000000087201 |
| Модель: | Soudatight Hybrid |
| Продуктова лінійка: | Professional, Теплий монтаж® (SWS) |
| Матеріал: | SMX-полімер |
| Галузь застосування: | для будівництва, для вікон і дверей, для фасадних робіт |
| Ваш інструмент: | пістолет (600мл) |
| Колір: | сірий |
| Місце застосування: | зовні приміщення |
| Для якої основи?: | універсальний, для цегли пустотілої, керамблоку, для бетону, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Для якої поверхні?: | для пористої, для непористої |
| Під фарбування: | під фарбування |
| Ємність (обсяг, розмір): | 600 мл |
| Вага одиниці: | 1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Сірий |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Матеріал | Полімер |
| Мінімальна температура експлуатації | 1 град. |
| Об`єм | 600 мл |
| Область застосування | Універсальний |
| Під фарбування | Так |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість (об'єм, розмір) | 600 мл |
- Ціна: 714,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Герметик для зовнішніх робіт SMX-полімер 600 мл сірий [000020000000087201] SWS Soudatight Hybryd Soudal, фото 2](https://images.prom.ua/7040401380_w159_h159_germetik-dlya-zovnishnih.jpg)
