![Клей для дерева 0,25 кг білий 64А PVAC D2 [000030000064002500] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7030531707_klej-dlya-dereva.jpg)
Клей для дерева 0,25 кг білий 64А PVAC D2 [000030000064002500] Soudal
249,02 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 38 од.
- Код: 000030000064002500
Технічні дані:
| Хімічна основа | Дисперсія ПВА |
| Консистенція | Високов’язка рідина |
| Механізм затвердіння | Сушка |
| В’язкість по Брукфільду, мПа·с | 13 000 – 19 000 (Брукфільд RVT 5/20) |
| Щільність (DIN 53479) | Близько 1,1 г/см³ |
| Сухий залишок | 59,0 – 61,0 % |
| рН | 3,5-5,5 |
| Мінімальна температура плівкоутворення | 6°C |
| Відкритий час | 5 хв |
| Час притиснення | 1-2 год |
| Притискуюча сила | 1-2 кг/см² |
| Вологостійкість (DIN EN 204) | D2 |
| Норма витрати | Приклеювання по усій поверхні: монтаж дерев’яних конструкцій: Близько 80-120 г/м² Близько 150-180 г/м² |
* Величина може змінюватись в залежності від умов навколишнього середовища (температура, вологість, тип поверхні тощо)
Опис продукту:
Клей на основі ПВА з високою силою з’єднання та швидким висиханням. Вологостійкість D2. Для застосування в приміщеннях, що опалюються (мінімальна вірогідність виникнення конденсату). Легке застосування. Колір: білий при застосуванні, напівпрозорий після висихання.
Рівень pH 3,5-5,5. Рекомендовано використовувати інструменти та обладнання з нержавної сталі. Запобігати контакту з залізними ємностями. При склеюванні деяких порід дерева (дуб, тропічні тверді породи) можливе змінення кольору. Для нових основ провести тест на сумісність в малопомітному місці.
Сухий залишок 60%, прискорене висихання, підвищена міцність з’єднання. Для великих площ відкритий час становить 5 хвилин.
Застосування:
- Швидке склеювання
- Склеювання елементів з деревини м’яких порід
- Склеювання виробів з фанери, ДСП, шпона під час збирання та ремонту меблів, іграшок тощо
- Склеювання з’єднань шип-паз
- Склеювання виробів з паперу та картону
Діюча речовина / основа:
Дисперсія ПВА
Механізм затвердіння:
Висихання
Відкритий час*:
5 хвилин
Час фіксації:
20 хвилин
Сила притискання:
1-2 кг/см² (достатньо звичайної струбцини)
Мінімальна температура плівкоутворення:
+6°С
Зберігання:
24 місяця при температурі від +5°C до +25°C. Оберігати від морозу!
*Показники можуть змінюватися залежно від умов навколишнього середовища (температура, вологість, тип основи тощо).
Інструкція із застосування:
- Клей 64А застосовувати до пористих поверхонь – деревина, ДВП, картон (як мінімум одна поверхня пориста).
- Поверхні повинні бути знежирені, очищені від пилу та бруду і добре підігнані. Великі проміжки збільшують витрати клею, час затвердіння та знижують міцність.
- Обробка гладких поверхонь шліфувальною шкуркою збільшує шорсткість і покращує адгезію.
- Пластикова пляшка м’яка для зручного дозування. Обрізати верх носика, видавити необхідну кількість клею та нанести на одну зі склеюваних поверхонь. Розподілити пензлем, валиком або шпателем з дрібним зубом. Відкритий час до 5 хвилин.
- З’єднати поверхні та зафіксувати струбцинами або пресом на 20 хвилин. Після роботи закрити ковпачком.
- Норма витрати при приклеюванні по всій поверхні:
- Папір, картон, ДВП: 80–120 г/м²
- Деревина: 150–180 г/м²
- Очищення свіжого клею – водою або серветками Swipex; застиглого – механічно.
- Температура застосування: від +5°C до +30°C. Температурна стійкість: від -20°C до +60°C (після затвердіння).
- Не застосовувати для склеювання твердих порід дерева (дуб, бук, тропічні тверді породи).
- Не розбавляти клей розчинниками. Для склеювання предметів, що піддаються дії вологи, або твердих та екзотичних порід деревини використовувати вологостійкий клей 65А або поліуретановий клей.
Опис продукту:
Швидкосохнучий клей на основі ПВА з високою силою з’єднання, призначений для використання в приміщеннях. Затвердіває протягом 20 хвилин. Клас вологостійкості - D2 (EN 204).
Характеристики:
- Легке застосування
- Напівпрозорий після висихання
- Висока адгезійна міцність
Сфери застосування:
- Склеювання будь-яких порід дерева, фанери, ДСП та шпону під час збирання та ремонту меблів, іграшок тощо
- Склеювання виробів з паперу та картону
Упаковка:
Колір: білий. Пластикова пляшка 250 г, 750 г, відро 5 кг.
Поверхні:
Типи: пористі матеріали, такі як дерево, картон, ДСП.
Підготовка: поверхні повинні бути знежирені, очищені від пилу та бруду і добре підігнані одна до одної. Великі проміжки між поверхнями збільшують час затвердіння та знижують міцність клею. Обробка гладких поверхонь шліфувальною шкуркою покращує адгезію. Рекомендується проводити власні попередні тести на сумісність.
Зберігання:
24 місяці у закритій упаковці в сухому прохолодному місці при температурі від +5°C до +25°C.
Інструкція із застосування:
- Нанести клей пензлем або зубчастим шпателем на одну зі склеюваних поверхонь, з’єднати деталі та залишити під навантаженням на 20 хвилин.
- Температура застосування: від +5°C до +30°C.
- Час притискання ДВП при 60°C:
- При витраті 80 г/м² – близько 45 с.
- При витраті 100 г/м² – близько 60 с.
- Очищення: свіжий клей можна видалити водою; застиглий – механічно.
- Ремонт: за допомогою 64А.
Заходи безпеки:
Дотримуйтесь стандартної техніки безпеки. Для детальної інформації прочитайте етикетку.
Зауваження:
- При склеюванні деяких порід дерева (дуб, тропічні тверді породи) може змінитися колір.
- Не розбавляти клей ніякими розчинниками.
Рекомендації, що містяться в цій документації, є результатом наших експериментів та нашого досвіду. Через різноманітність матеріалів та різних способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 000030000064002500 |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель: | 64A |
| Матеріал: | ПВА |
| Для якої основи?: | для дерева |
| Галузь застосування: | для складання меблів |
| Ваш інструмент: | шпатель, пензлик |
| Температура монтажу: | від +5 до +30 °С |
| Ємність (обсяг, розмір): | 0,25 кг |
| Вага одиниці: | 0.3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | 5 град. |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип клею | Клей ПВА |
| Тип матеріалу, що приклеюється | ДСП, Кромка, Дерево, Папір, Шпон, МДФ, Картон, ДВП, Фанера |
| Фасовка матеріалу (л) | 0.25 л |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (обсяг, розмір) | 0,25 кг |
- Ціна: 249,02 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

