![Шнур бутиловий монтажний 15x0,7мм 40 м сірий [00004000SBL0150070] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040370986_shnur-butilovij-montazhnij.jpg)
Шнур бутиловий монтажний 15x0,7мм 40 м сірий [00004000SBL0150070] Soudal
655,18 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 80 од.
- Код: 00004000SBL0150070
Бутиловий шнур від ТМ PARTNER:
Бутиловий шнур від ТМ PARTNER – це гідро- та пароізоляційний самоклейний герметик, що профільований у вигляді шнура. Герметик захищено антиадгезійним папером чи плівкою. Виготовляється в рулонах.
Особливості:
- Миттєве зчеплення без необхідності підігріву поверхні.
- Самоклейний шнур, що сильно зчеплюється з поверхнею.
- Витримує вплив води та погоди.
- Дуже простий у використанні.
- Добре протистоїть холодній погоді та розтріскуванню.
- Має гарну адгезію до всіх будівельних матеріалів, не залишає плям на поверхнях, не виділяє розчинників та олив. Хороша адгезія до скла.
- Витримує УФ-випромінювання.
Застосування:
- Герметизація стиків на фасадах.
- Склеювання та герметизація двох поверхонь (сайдинг, пароізоляційні мембрани, плівки тощо).
- З'єднання між елементами покрівлі та навколо них (труби, вікна, торці, бані тощо). Гідроізоляція щілин та інших місць, що протікають.
- Як прокладковий матеріал у місцях знімних або розбірних з'єднань: вентиляція, кондиціювання, каналізація, водопостачання.
- Поєднання елементів покрівлі під кутом.
Термін придатності:
2 роки (в прохолодному та сухому місці).
Технічні властивості:
- Основна речовина: бутил.
- Консистенція: клейовий шнур (самоклейний).
- Робочі температури: від -40 до +120ºC.
- Паропроникність, мг/(м*годину*Па): 0,00013.
- Водопоглинання: 0,01%.
Поверхні:
- Матеріали: поверхні всіх звичайних будівельних матеріалів.
- Вимоги до поверхні: чиста, суха, без жиру.
- Для збільшення адгезії пористі поверхні (бетон, тиньк, цегла) бажано ґрунтувати, непористі поверхні знежирити.
Застосування:
- Відрізати шнур потрібної довжини, видалити плівку, що покриває.
- Нанести на поверхню і притиснути поверхні, що герметизуються або склеюються. Перевірте повний контакт між шнуром та поверхнею.
- Навколишня температура: від +1 до +30 ºC.
- Очищення: уайт-спіритом.
- Виправлення: використовувати бутиловий шнур ТМ PARTNER.
Зверніть увагу! Не накладати при температурі нижче +1ºC. Для застосування на холоді клейкість шнура та зчеплення з поверхнею можна покращити, зберігаючи шнур попередньо не менше 12 годин у теплому приміщенні.
| Артикул: | 00004000SBL0150070 |
| Продуктова лінійка: | Professional, покрівельна |
| Матеріал: | бутил |
| Галузь застосування: | для будівництва, для вікон і дверей, для БМЗ, для покрівельних робіт |
| Ваш інструмент: | без інструменту |
| Колір: | сірий |
| Місце застосування: | зовні приміщення, покрівля |
| Для якої основи?: | універсальний, для полістиролу, пінопласту, для дерева, для металу, для скла, для кераміки, кахлю, для алюмінію, для ПВХ, для пластмас, для міді, для бетону |
| Температура монтажу: | від +1 до +30 °С |
| Ширина, мм: | 15 |
| Товщина, мм: | 0,7 |
| Ємність (обсяг, розмір): | 40 м |
| Вага одиниці: | 0.3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Сірий |
| Основа | Бутил |
| Самоклейна поверхня | Да |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Форма матеріалу, що постачається | Стрічка |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 40 |
| Товщина | 0.7 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Мінімальна температура застосування | 1 град. |
| Максимальна температура застосування | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 655,18 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

