![Герметик силіконовий для фасадних робіт 600 мл чорний [00002000000003160F] SILIRUB WS Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040400415_germetik-silikonovij-dlya.jpg)
Герметик силіконовий для фасадних робіт 600 мл чорний [00002000000003160F] SILIRUB WS Soudal
1 313,93 ₴/од.
- В наявності 584 од.
- Код: 00002000000003160F
Технічні дані:
| Основа | Полісилоксан |
| Консистенція | Стабільна паста |
| Механізм затвердіння | Вологісна полімеризація |
| Утворення поверхневої плівки | 10 хв (20°C, 65% вологості) |
| Швидкість затвердіння | 2 мм / 24 год (20°C, 65% вологості) |
| Твердість | 25 ± 5 Shore A |
| Усадка | Відсутня |
| Щільність | 1,14 г/см³ |
| Термостійкість | Від -60°C до +180°C |
| Температура застосування | Від +1°C до +30°C |
| Упруге відновлення | > 80% |
| Максимальне подовження при розриві | > 900% (DIN 53504) |
| Модуль пружності 100% | 0,34 Н/мм² (DIN 53504) |
| Максимальна деформація | 50% |
| Міцність на розрив | 1,36 Н/мм² (DIN 53504) |
Високоякісний однокомпонентний високоеластичний герметик на основі полісілоксанів
Високоякісний, однокомпонентний високоеластичний герметик на основі полісілоксанів нейтрального затвердіння. Продукт був розроблений для герметизації зовнішніх з’єднань промислового фасаду.
Характеристики:
- Дуже простий у використанні
- Використовувані кольори стабільні, стійкі до УФ-випромінювання
- Постійно пружний після затвердіння
- Відмінна адгезія до більшості матеріалів
- Низький модуль пружності відповідає стандартам ISO
- Стійкий до впливу УФ-випромінювання, дощу, морозу, вітру, озону та екстремальних температур
Приклади застосування:
- Герметизація зовнішньої облицювання фасаду
- Ідеально підходить для деформаційних, температурних, з’єднувальних та інших рухомих швів між різними будівельними матеріалами
- Виключна адгезія до скла, багатошарового скла, пофарбованого алюмінію, оцинкованої сталі, бетону, штукатурки тощо
- Сумісний з віконними конструкціями, що містять герметичні склопакети
Храніння:
12 місяців від дати виготовлення в закритій оригінальній тарі при температурі від +5 °С до +25 °С. Дата виготовлення та термін використання вказані на упаковці. Захистіть від морозу та високих температур під час транспортування!
Упаковка та колір:
Картридж 310 мл, фольга 600 мл. Поставляється в чорному кольорі.
Поверхні:
Всі звичайні пористі та непористі поверхні, адгезію до PP, PE, PTFE необхідно перевіряти.
Стан поверхні: чиста, суха, без жиру та пилу
Підготовка: пористі матеріали з Primer 150, особливо якщо вони вологі; для непористих матеріалів можна застосувати Soudal Активатор.
Увага! Перед початком роботи рекомендується через широке різноманіття фасадних технологій перевірити адгезію герметика з матеріалом.
Розміри шва:
- Мінімальна ширина: 5 мм
- Максимальна ширина: 30 мм
- Мінімальна глибина: 5 мм
- Рекомендовані розміри: 2 × глибина шва = ширина шва
Порядок застосування:
- Робоча температура: від +1 °C до +30 °C
- Застосування: пістолетом (ручний або пневматичний)
- Обробка: розгладжувати шпателем
- Очищення: ацетоном або уайт-спіритом (білий газ), після затвердіння – механічно та видаленням силікону SOUDAL
- Ремонт: завжди використовувати той самий герметик
Безпека та гігієна праці:
- Стандартна промислова техніка безпеки та гігієни
- Продукт не піддавати впливу відкритого вогню чи джерел тепла
- Не змішувати з невідомими речовинами
- У разі алергічної реакції або інших проблем негайно звернутися до лікаря
Примітка:
Хімічно нейтральний. Не використовувати для приклеювання плитки з натурального каменю, такого як мармур, граніт, піщаник тощо (може залишити плями). У таких випадках використовуйте Silirub MA. Завдяки нейтральному характеру не реагує з делікатними металами (мідь, свинець та необроблена сталь). Підходить для застосування на лужних силікатних будівельних матеріалах та пластикових поверхнях. При використанні на зовнішньому фасаді з порошково пофарбованого алюмінію (глянцеві органічні поверхні) необхідно перевірити адгезію! Використання Soudal активатора підвищує адгезію.
Норми та сертифікати:
Продукт виробляється компанією Soudal NV (Бельгія) згідно з нормами ISO 9002.
Рекомендації, що містяться в даній документації, є результатом наших експериментів та досвіду. Через різноманітність матеріалів та численні способи застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 00002000000003160F |
| Модель: | SILIRUB WS |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Матеріал: | силікон |
| Галузь застосування: | для вікон і дверей, для світлопрозорих фасадів, для скляних конструкцій, для фасадних робіт |
| Ваш інструмент: | пістолет (600мл) |
| Колір: | чорний |
| Місце застосування: | зовні приміщення |
| Для якої основи?: | для дерева, для металу, для скла, для кераміки, кахлю, для алюмінію, для ПВХ, для пластмас, для міді |
| Для якої поверхні?: | для непористої |
| Ємність (обсяг, розмір): | 600 мл |
| Вага одиниці: | 0.83 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Чорний |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Матеріал | Силікон |
| Мінімальна температура експлуатації | 1 град. |
| Об`єм | 600 мл |
| Під фарбування | Ні |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість (об'єм, розмір) | 600 мл |
| Область застосування | Фасадні роботи |
- Ціна: 1 313,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Герметик силіконовий для фасадних робіт 600 мл чорний [00002000000003160F] SILIRUB WS Soudal, фото 2](https://images.prom.ua/7040400416_w159_h159_germetik-silikonovij-dlya.jpg)
