![Герметик бутіловий 600 мл білий [000020000000050601] BUTYRUB Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040400411_germetik-butilovij-600.jpg)
Герметик бутіловий 600 мл білий [000020000000050601] BUTYRUB Soudal
373,13 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 236 од.
- Код: 000020000000050601
Технічні дані:
| Основа | Поліізобутилен |
| Механізм затвердіння | Під поверхневою плівкою постійно еластичний |
| Утворення поверхневої плівки | 24 год. |
| Щільність | 1,70 г/см³ |
| Максимальна деформація | 7% |
| Температура застосування | Від +1°C до +30°C |
| Термостійкість | Від – 20 °C до +80 °C |
Герметик Butyrub
Butyrub - високоякісний, пластичний, однокомпонентний герметик на основі поліізобутилену, для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Характеристики:
- Готовий до застосування
- Дуже легке нанесення
- Утворює еластичну гладку плівку на поверхні, під якою герметик залишається постійно еластичним
- Водостійкий після утворення плівки
- Можна фарбувати через 24 години після нанесення
- Не забарвлює пористі субстрати
- Відмінна адгезія до будівельних матеріалів, в тому числі до каменя, бетону, штукатурки, дерева, скла, кераміки, алюмінію та інших металів
Сфери застосування:
- Шви, що піддаються незначним деформаціям (до 7%)
- Герметик-заповнювач в каналізаційних інсталяціях
- Скління теплиць, оранжерей
- Шви між віконними/дверними блоками та цегляною кладкою
Колір і упаковка:
- Колір: білий, сірий, коричневий, чорний
- Упаковка: туба 310 мл; ковбаса 300, 600 мл; відро 30 л – під замовлення
Зберігання:
- 12 місяців в оригінальній, не відкритій упаковці, в сухому місці, при температурі від +5°C до +25°C
Ширина зазору:
- Мінімальна ширина: 5 мм
- Максимальна ширина: 20 мм
- Мінімальна глибина: 5 мм
- Рекомендації: ширина = глибина
Інструкція із застосування:
- Поверхні мають бути знежирені, очищені від пилу та бруду
- Не потребує попередньої грунтовки
- Метод: шпатель, ручний або пневматичний видавлюючий пістолет
- Краї шва забезпечити малярною стрічкою
- Очищення: уайт-спіритом, безпосередньо після нанесення
Норми та сертифікати:
Продукт виробляється компанією Soudal NV в Турнхоут, Бельгія, згідно з нормами ISO 9001.2000.
Заходи безпеки:
- Дотримуватися звичайних правил безпеки та гігієни
- Уникайте контакту зі шкірою та очима
- При контакті з очима слід негайно промити водою та звернутися до лікаря
- Тримати в місцях недоступних для дітей
Рекомендації, що містяться в даній документації, є результатом наших експериментів і досвіду. Через розмаїття матеріалів і різних способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 000020000000050601 |
| Модель: | BUTYRUB |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Матеріал: | полібутилен |
| Галузь застосування: | для БМЗ |
| Ваш інструмент: | пістолет (600мл) |
| Колір: | білий |
| Місце застосування: | зовні приміщення, інше |
| Для якої основи?: | для металу, для алюмінію |
| Для якої поверхні?: | для пористої, для непористої, для фарбованої непористої |
| Під фарбування: | під фарбування |
| Ємність (обсяг, розмір): | 600 мл |
| Вага одиниці: | 0.95 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Матеріал | Полібутилен |
| Мінімальна температура експлуатації | 1 град. |
| Об`єм | 600 мл |
| Під фарбування | Так |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість (об'єм, розмір) | 600 мл |
| Область застосування | Для БМЗ |
- Ціна: 373,13 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Герметик бутіловий 600 мл білий [000020000000050601] BUTYRUB Soudal, фото 2](https://images.prom.ua/7040400412_w159_h159_germetik-butilovij-600.jpg)
