![Клей монтажний швидковисихний 310 мл білий T-REX [000030000098000101] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7030531706_klej-montazhnij-shvidkovisihnij.jpg)
Клей монтажний швидковисихний 310 мл білий T-REX [000030000098000101] Soudal
397,41 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 70 од.
- Код: 000030000098000101
Технічні дані:
| Хімічна основа | Синтетичний каучук |
| Консистенція | Паста |
| Механізм затвердіння | Фізичне висихання та кристалізація |
| Удельний вес | Близько 1,35 г/см³ |
| Термостійкість (після висихання) | Від -20°C до +70°C |
| Відкритий час | Макс. 5 хв |
| Сила початкового зчеплення | Мін. 125 кг/м² |
| Кінцева міцність (дерево-дерево) | 13 кг/см² |
| Кінцева міцність (дерево-алюміній) | 13 кг/см² |
| Кінцева міцність (дерево-ПВХ) | 12 кг/см² |
| Температура застосування | Від +5°C до +30°C |
* Величина може змінюватись в залежності від умов навколишнього середовища (температура, вологість, тип поверхні тощо)
Контактний монтажний клей на основі синтетичного каучука, посилений волокнами. Для використання з пористими та непористими основами. Завдяки застосуванню контактного (трансферного) метода склеювання досягається моментальне потужне з’єднання. Сила початкового склеювання 125 кг/м2. Забезпечує стійке і водонепроникне з’єднання (склеювання). Висока сила з’єднання після висихання. Час повного висихання через 24 години.
Стійке і водонепроникне приклеювання декоративних елементів, плінтусів стінових панелей тощо до стелі, стіни, підлоги. Підходить для бетону, кераміки, металів, скла, корка, деревини, більшості пластмас, МДФ тощо. Наносити на одну поверхню. Для кріплення всіх хімічно стійких пористих і не пористих поверхонь. Для використання всередині приміщень і зовні.Опис продукту:
T-REX ШВИДКОСУХИЙ – клей, посилений синтетичним волокном, на основі каучуку. Ідеально підходить для склеювання матеріалів різної текстури та кольору.
Характеристики:
- Висока початкова схоплюваність (>125 кг/м² через 1 сек. після з’єднання елементів)
- Для використання всередині та зовні
- Підходить для пористих та непористих поверхонь
- Наноситься тільки на одну зі склеюваних поверхонь
- Заповнює дрібні нерівності поверхні
- Містить розчинники – не застосовувати для склеювання пінопласту, дзеркал та матеріалів, які можуть вступити у хімічну реакцію
- Низький рівень викидів
- Замінює цвяхи та шурупи
- Не підходить для PP, PE, силікону, тефлону та бітумних поверхонь
Сфери застосування:
- Склеювання стінових панелей, плінтусів, підлогових плиток тощо
- Пористі основи, такі як дерево, фанера, MDF, ДВП, більшість пластмас, цегла, камінь, метал, плитка тощо
- Кріплення декоративних елементів, рейок, екранів, панелей, розеток, ручок тощо до стін, підлоги та стель (у перевернутому положенні)
Упаковка:
Колір: бежевий. Картридж 380 г.
Зберігання:
12 місяців у закритій упаковці в сухому прохолодному місці при температурі від +5°C до +25°C.
Норми та сертифікати:
Продукт виготовлений компанією SOUDAL відповідно до вимог ISO 9001.
Інструкція із застосування:
- Поверхня повинна бути сухою, чистою та знежиреною.
- Пористі та сильно абсорбуючі поверхні (штукатурка, гіпсокартон, волокнистий цемент) слід загрунтувати.
- Клей наносити смугами або пунктиром на одну з поверхонь (обов’язково в кутах та вздовж країв склеюваних предметів).
- З’єднати та сильно притиснути склеювані поверхні. При склеюванні важких предметів, особливо з непористими основами або на вертикальних поверхнях, застосовувати таку методику: з’єднати елементи і відразу від’єднати на макс. 5 хв, щоб випарувався розчинник, потім знову приєднати елементи.
- Кінцева міцність з’єднання досягається через 24-48 годин (залежно від зовнішніх умов).
- Інструменти та свіжі забруднення очищати уайт-спіритом або серветками Swipex. Засохлі забруднення очищати механічно.
Заходи безпеки:
При використанні клею T-REX дотримуватись стандартної техніки безпеки та правил гігієни.
Рекомендації, що містяться в цій документації, є результатом наших експериментів та нашого досвіду. Через різноманітність матеріалів та різних способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 000030000098000101 |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель: | T-REX |
| Матеріал: | синтетичний каучук |
| Для якої основи?: | для дерева, для гіпсокартонних плит, для металу, для кераміки, кахлю, для ПВХ, для бетону, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Місце застосування: | всередині приміщення, зовні приміщення |
| Ваш інструмент: | пістолет (300мл) |
| Для якої поверхні?: | для непористої, для пористої |
| Ємність (обсяг, розмір): | 310 мл |
| Вага одиниці: | 0.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | 5 град. |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип матеріалу, що приклеюється | Дерево, Метал, ПВХ, Скло, Кераміка, Камінь |
| Фасовка матеріалу (л) | 0.31 л |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (обсяг, розмір) | 310 мл |
| Тип клею | Синтетичний каучук |
- Ціна: 397,41 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

