![Клей монтажний моментальне зчеплення 380гр білий T-REX [000030000098000102] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7030531705_klej-montazhnij-momentalne.jpg)
Клей монтажний моментальне зчеплення 380гр білий T-REX [000030000098000102] Soudal
397,41 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 87 од.
- Код: 000030000098000102
Технічні дані:
| Хімічна основа | Акрилова дисперсія |
| Консистенція | Паста |
| Механізм затвердіння | Фізичне висихання |
| Удельний вес | Близько 1,30 г/см³ |
| Термостійкість (після висихання) | Від -20°C до +70°C |
| Відкритий час | Близько 15 хв |
| Сила початкового зчеплення | Мін. 350 кг/м² |
| Кінцева міцність (дерево-дерево) | 22 кг/см² |
| Кінцева міцність (дерево-алюміній) | 16 кг/см² |
| Кінцева міцність (дерево-ПВХ) | 12 кг/см² |
| Температура застосування | Від +5°C до +30°C |
* Величина може змінюватись залежно від умов навколишнього середовища (температура, вологість, тип поверхні тощо).
Сучасний монтажний клей на акриловій основі, посилений волокнами. Надзвичайна сила початкового зчеплення 350 кг/м2. Миттєва фіксація через 1 секунду після сильного стиснення склеюваних частин. Заповнює невеликі нерівності на поверхні матеріалу. Не містить розчинників, відсутній запах. Дуже низький рівень викидів летких сполук EC1 Plus. Піддається фарбуванню. Повне затвердіння через 24 години.
Швидка фіксація без механічних елементів. Забезпечує кріплення важких елементів: цегли, черепиці, кераміки, кам’яних плит, бетонних блочків і гіпсокартонних плит, ДСП, МДФ, фанери, деревени, ПВХ та полістиролу. Не потребує підтримки і механічного закріплення під час склеювання. Обов’язково одна поверхня має бути пористою.Опис продукту:
T-REX МИТТЄВА СХОПЛЮВАНІСТЬ – клей на основі акрилової дисперсії, посилений синтетичним волокном, що забезпечує неймовірну силу початкового схоплювання. Ідеально підходить для склеювання матеріалів різної текстури та кольору.
Характеристики:
- Екстремально висока початкова схоплюваність (>350 кг/м² через 1 сек. після з’єднання елементів)
- Висока кінцева міцність
- Для використання всередині та зовні приміщень
- Наноситься тільки на одну зі склеюваних поверхонь
- Заповнює дрібні нерівності поверхні
- Піддається фарбуванню
- Не містить розчинників
- Не вступає у хімічну реакцію з іншими матеріалами – не забарвлює
- Низький рівень викидів
- Не підходить для PP, PE, силікону, тефлону та бітумних поверхонь
Сфери застосування:
- Склеювання декоративних елементів з дерева, більшості пластиків, цегли, каменю, металу, плитки тощо
- Пористі основи, такі як бетон, штукатурка, MDF, OSB, фанера тощо
- Кріплення рейок, панелей, плит, розеток, ручок тощо до стін та стель (у перевернутому положенні) – особливо у місцях, де немає можливості механічного фіксування склеюваних елементів
Упаковка:
Колір: білий. Картридж 380 г.
Зберігання:
12 місяців у закритій упаковці в сухому прохолодному місці при температурі від +5°C до +25°C.
Норми та сертифікати:
Продукт виготовлений компанією SOUDAL відповідно до вимог ISO 9001.
Інструкція із застосування:
- Поверхня повинна бути сухою, чистою та знежиреною.
- Хоча б одна зі склеюваних поверхонь повинна бути пористою, інакше час висихання значно збільшується.
- Клей наносити смугами або пунктиром на одну з поверхонь (на панелях – кожні 15 см, обов’язково в кутах та вздовж країв склеюваних предметів).
- З’єднати та притиснути склеювані поверхні, за потреби простукати гумовим молотком (сила притискання визначає силу початкового схоплювання).
- Кінцева міцність з’єднання досягається через 24-48 годин (залежно від зовнішніх умов).
- Інструменти та свіжі забруднення очищати водою або серветками Swipex. Засохлі забруднення очищати механічно.
Заходи безпеки:
При використанні клею T-REX дотримуватись стандартної техніки безпеки та правил гігієни.
Рекомендації, що містяться в цій документації, є результатом наших експериментів та нашого досвіду. Через різноманітність матеріалів та різних способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 000030000098000102 |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель: | T-REX |
| Матеріал: | акрилова дисперсія |
| Для якої основи?: | для дерева, для полістиролу, пінопласту, для гіпсокартонних плит, для металу, для скла, для кераміки, кахлю, для ПВХ, для бетону, для цегли суцільної |
| Місце застосування: | всередині приміщення, зовні приміщення |
| Ваш інструмент: | пістолет (300мл) |
| Для якої поверхні?: | для пористої |
| Ємність (обсяг, розмір): | 380 г |
| Під фарбування: | під фарбування |
| Вага одиниці: | 0.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | 5 град. |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип клею | Акриловий клей |
| Тип матеріалу, що приклеюється | Дерево, Метал, ПВХ, Скло, Кераміка, Камінь |
| Фасовка матеріалу (л) | 0.38 л |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (обсяг, розмір) | 380 гр |
- Ціна: 397,41 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

