![Аерозоль для догляду за електроприладами Contact Spray 400мл безбарвний [0000900000001000CS] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7045929897_aerozol-dlya-doglyadu.jpg)
Аерозоль для догляду за електроприладами Contact Spray 400мл безбарвний [0000900000001000CS] Soudal
295,97 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 18 од.
- Код: 0000900000001000CS
Технічні дані:
| Основа | Суміш мінеральних масел |
| Консистенція | Рідина |
| Щільність | 0,81 г/мл |
| В'язкість при 20°C | 1 мПа·с |
| Температура займання | +52°C |
| Гель-момент | -62°C |
| Рівень pH | Нейтральний |
| Розчинність у воді | Розчинний |
| Леткі органічні сполуки (VOC) | 84% |
* Значення можуть змінюватись в залежності від параметрів оточуючого середовища (температура, вологість) і типу субстрату
Опис продукту:
Універсальний препарат для обслуговування та консервації електричного обладнання. Запобігає дії конденсату на контакти, окисленню та корозії. Зменшує втрати електроенергії в з’єднаннях. Є дієвим захистом з’єднань та електричних контактів в умовах дії слабких хімічних реагентів, наприклад, взимку на дорогах. Не містить кислот та лугів. Може бути застосованим на будь-яких металах. Не розчиняється у воді.
Застосування:
- Захист електричних контактів, вимикачів, батарейок, лічильників електроенергії тощо від дії вологи та окислення.
- Запобігання ефекту конденсації води в системах електропроводки автомобілів, мотоциклів, велосипедів тощо.
- Зменшення втрат електроенергії на контактах.
- Захист контактів елементів вуличного та садового освітлення від дії туману, дощу, снігу.
- Консервація електричних приладів та електроінструментів при перевезенні та зберіганні.
Діюча речовина / основа: Суміш на основі мінеральних олив.
Зберігання: 36 місяців при температурі від +5°C до +25°C.
Завдяки спеціальній конструкції клапана його можна використовувати в будь-якому положенні без ризику втрати виштовхувального газу (360°).
Інструкція із застосування:
- Поверхня повинна бути сухою та очищеною від пилу, бруду, нагару та корозії.
- Ретельно струсити балон протягом 30 секунд.
- Знеструмити електричне обладнання перед застосуванням Contact Spray.
- Обробити контакти засобом.
- Вмикати електричне обладнання після повного випаровування засобу (не менше 20 хвилин після застосування).
У комплекті до балона є два аплікатори. Для нанесення на площину використовують стандартний розпилюючий ковпачок. Для нанесення препарату в досить вузькі та глибокі шпарини використовують аплікатор у вигляді соломки.
Опис продукту:
Універсальний препарат для очищення та консервації електронних приладів. Запобігає окисленню, корозії та утворенню конденсату. Зменшує втрати електроенергії в з’єднаннях. Завдяки спеціальній конструкції клапана може використовуватися в будь-якому положенні (без ризику втрати виштовхувального газу).
Застосування:
- Захист електричних контактів, вимикачів, батарейок, лічильників електроенергії тощо від окислення та вологи.
- Усунення ефекту конденсації води в системі автомобільної електропроводки.
Колір: Безбарвний.
Зберігання: 3 роки в закритій упаковці, в сухому прохолодному місці при температурі від +5°C до +25°C.
Інструкція із застосування:
- Ретельно струснути аерозольний балон перед застосуванням.
- Знеструмити електричний пристрій перед консервацією.
- Після нанесення не вмикати електричний пристрій протягом приблизно 20 хвилин.
- Аплікатор у вигляді соломки дозволяє точно дозувати препарат.
Норми і сертифікати: Продукт виробляється компанією SOUDAL NV (Турнхаут, Бельгія) відповідно до стандартів якості ISO 9001:2000.
Рекомендації з безпеки:
- Уникати контакту зі шкірою.
- У разі контакту зі шкірою або очима негайно та ретельно промити водою.
- Може викликати подразнення очей.
- Використовувати тільки в добре вентильованому приміщенні.
- Зберігати в недоступному для дітей місці.
Рекомендації, що містяться в даній документації, є результатом наших експериментів і практичного досвіду. Через різноманіття матеріалів і способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не несемо відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 0000900000001000CS |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Модель (марка): | Contact Spray |
| Ваш інструмент: | без інструменту |
| Матеріал: | суміш мінеральних олив |
| Галузь застосування: | для електромонтажу, для авторемонту |
| Для якої основи?: | для металу |
| Місце застосування: | інше |
| Колір: | безбарвний |
| Ємність (обсяг, розмір): | 400 мл |
| Вага одиниці: | 0.5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Об'єм рідини | 400 мл |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Суміш мінеральних олив |
| Область застосування | Для металу |
| Тип | Сервісні аерозолі |
| Колір | безбарвний |
- Ціна: 295,97 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

