![Змащувальний літієвий аерозоль White Grease 400мл білий [0000900000001000WG] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7045929891_zmaschuvalnij-litiyevij-aerozol.jpg)
Змащувальний літієвий аерозоль White Grease 400мл білий [0000900000001000WG] Soudal
319,43 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 0000900000001000WG
Технічні дані:
| Основа | Суміш мінеральних масел, білого вазеліну і PTFE (тефлону) |
| Консистенція | Рідина |
| Щільність | 0,723 г/мл |
| В'язкість (20°C) | 160 cСт |
| Стійкість до змивання (80°C) | 2,5 % |
| Тест чотирьохкульковим методом EP – тест IP-239 | 2000 кг |
| Тест чотирьохкульковим методом EP – тест | > 400 кг |
| Температура конденсації | > 180°C |
| Термостійкість | Від -20°C до +120°C |
| Розчинність у воді | Нерозчинний |
| Леткі органічні сполуки (VOC) | 80% |
* Значення можуть змінюватись в залежності від параметрів оточуючого середовища (температура, вологість) і типу субстрату
Змащувальний засіб, що містить PTFE [Teflon®] та літій. Для застосування на металевих, пластикових та гумових елементах.
PTFE [Teflon®] надає мастилу такі унікальні властивості – наднизький коефіцієнт тертя, запобігання зносу оброблених елементів, відштовхування бруду, захист від вологи, іржі, корозії. Літій виконує функції згущувача та забезпечує утримання мастила у рухомих механізмах та на вертикальних поверхнях.
Засіб подвійної дії. Розпилюється, як рідка олива, проте після нанесення перетворюється на консистентне мастило (тобто, мастило такої густини, що не витікає з рухомих частин).
Не стікає, не крапає. Ідеальне мастило для вертикального застосування.
White Grease - мастило, стабільне у часі, температурі, навантаженнях. Застосовується для деталей та механізмів, що працюють в умовах значних механічних навантажень.
Хімічно нейтральний. Стійкий до впливу багатьох хімікатів. Не викликає корозії. Застосовується на будь-яких металах та пластиках. Не містить силікону.
Не розчиняється у воді.
Температурна стійкість від -20°C до +120°C.
Для використання всередині приміщень і зовні.
Застосування
Змащення механічних деталей, що піддаються великим навантаженням: деталі верстатів, кулькові підшипники, осі, зірочки, зубчаті колеса, конвеєрні стрічки та гумові ущільнення
Захист металевих, пластмасових та гумових елементів від корозії, вологи, багатьох агресивних хімікатів та
забруднень
Діюча речовина / основа
Суміш мінеральних олив з літієм та PTFE [Teflon®]
Колір: білий
Зберігання
36 місяців при температурі від +5°C до +25°C
Завдяки спеціальній конструкції клапана його можна використовувати в будь-якому положенні без ризику втрати виштовхувального газу (360°).
ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ:
Поверхня повинна бути сухою та очищеною від пилу, бруду, корозії. Ретельно струсити балон протягом 30 секунд. Змащення: наносити спрей з відстані 5-20 см від оброблюваних елементів. Найкращий результат досягається при нанесенні засобу на елементи, що рухаються (якщо таке можливо).
В комплекті до балона є два аплікатори. Для нанесення на площину використовують стандартний розпилюючий ковпачок. Для нанесення препарату в досить вузькі та глибокі шпарини використовують аплікатор у вигляді соломки.
Опис продукту:
Проникно-змащуючий препарат на базі літію та PTFE [Teflon®] для застосування на металевих і штучних елементах. Захищає поверхню від зношування, відштовхує воду, захищає від корозії. Призначений для нанесення на вертикальних поверхнях. Захищає від конденсації, не стікає і не створює розводів. Призначений для внутрішнього і зовнішнього застосування. Не містить силікону.
Області застосовування:
- Мастило і захист рухомих металевих і пластикових елементів, які піддаються високим напруженням при низьких швидкостях.
- Захист металевих елементів від іржі.
Колір: Білий.
Упаковка: Аерозольний балон 400 мл. - 6 шт. в упаковці.
Зберігання: 3 роки в закритій упаковці, в сухому прохолодному місці при температурі від +5°C до +25°C.
Інструкція по застосуванню:
- Поверхня повинна бути сухою та очищеною від пилу і бруду.
- Ретельно струснути аерозольний балон перед застосуванням і розпилювати спрей на відстані 20–25 см.
- Аплікатор у вигляді соломки дозволяє точно дозувати препарат.
Норми і сертифікати: Продукт виробляється компанією SOUDAL NV в Турнхаут, Бельгія, згідно з нормами якості ISO 9001.2000.
Рекомендації з безпеки:
- Уникати контакту зі шкірою.
- У разі контакту зі шкірою та очима негайно і ретельно промити водою.
- Може викликати подразнення очей.
- Використовувати тільки в добре вентильованому приміщенні.
- Зберігати в недоступності для дітей.
Рекомендації, які містяться в даній документації, є результатом наших експериментів і нашого досвіду. Через розмаїття матеріалів і великої кількості різноманітних способів застосування, які знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 0000900000001000WG |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Модель (марка): | White Grease |
| Ваш інструмент: | без інструменту |
| Матеріал: | на основі літію і PTFE (Teflon®) |
| Галузь застосування: | для авторемонту |
| Для якої основи?: | для металу, для пластмас |
| Місце застосування: | всередині приміщення, зовні приміщення |
| Ємність (обсяг, розмір): | 400 мл |
| Вага одиниці: | 0.5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Об'єм рідини | 400 мл |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Суміш мінеральних олив білого вазеліну та PTFE (Teflon®) |
| Область застосування | Для металу, для пластмас |
| Тип | Мастильно-захисні аерозолі |
- Ціна: 319,43 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

