![40А однофазне реле контролю напруги [TOVPD1-60] TOMZN, фото 1](https://images.prom.ua/4310084277_40a-odnofazne-rele.jpg)
40А однофазне реле контролю напруги [TOVPD1-60] TOMZN
390,76 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: TOVPD1-60
Реле 40А, контролю високої та низької напруги однофазне TOMZN, TOVPD1-60
Примітка: коли ви вперше підключаєте виріб, вам потрібно зачекати приблизно 1 хвилину, після того як червоне світло вимкнеться, тоді виріб запрацює.
| Артикул | TOVPD1-60 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | АС 230 |
| Межі регулювання порогу відключення, В | Нижній – 175, верхній – 270 |
| Перевищення напруги та зниження напруги | <1 з |
| Затримка передачі електроенергії після вимкнення | <60 с |
| Власне споживання енергії | <2 Вт |
| Номінальна частота | 50 Гц/60 Гц |
| Номінальний струм In, А | 40 |
| Зусилля затягування контактних затискачів, Нм | 3,5 |
| Макс. переріз під'єднаних провідників, мм2 | 1-25 |
| Номінальне навантаження, кВт | 8,8 |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+60 |
| Електричний цикл | 100000 разів |
| Розмір, мм | 35L*70W*77H |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Ні |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 10 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 8.8 Вт |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 175 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 0.1 |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 25 |
- Ціна: 390,76 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![40А однофазне реле контролю напруги [TOVPD1-60] TOMZN, фото 2](https://images.prom.ua/4310084192_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [TOVPD1-60] TOMZN, фото 3](https://images.prom.ua/4310084178_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [TOVPD1-60] TOMZN, фото 4](https://images.prom.ua/4310084177_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [TOVPD1-60] TOMZN, фото 5](https://images.prom.ua/4310084134_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
