![DIN934 М42 сталь 8 крок 4,5 під ключ 65мм гайка шестигранна цинк білий [602080006042300082] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5772922571_din934-m42-stal.jpg)
DIN934 М42 сталь 8 крок 4,5 під ключ 65мм гайка шестигранна цинк білий [602080006042300082] Metalvis
177,07 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 67 од.
- Код: 602080006042300082
Шестигранна гайка DIN 934 з метричною різьбою.
| Артикул | 602080006042300082 |
| Стандарт (група) | DIN 934 |
| Матеріал | сталь |
| Клас міцності | 8 |
| Покриття | цинк білий |
| Вид нарізі | повна |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Діаметр, мм | 42 |
| Розмір під ключ, мм | 65 |
| Крок різьби, мм | 4.5 |
| Вага одиниці | 0.607 кг |
| Паковання | 10 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Клас міцності | 8 |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стандарт | ISO 8673, DIN 934, ISO 4032 |
| Тип різьби | Метрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
- Ціна: 177,07 ₴/од.

![DIN934 М42 сталь 8 крок 4,5 під ключ 65мм гайка шестигранна цинк білий [602080006042300082] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5772933123_w159_h159_din934-m42-stal.jpg)
