![DIN571 6х60 Шуруп для дерева нержавіюча сталь під ключ 10мм шестигранна головка [N2060000N206606000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6083231077_din571-6h60-shurup.jpg)
DIN571 6х60 Шуруп для дерева нержавіюча сталь під ключ 10мм шестигранна головка [N2060000N206606000] Metalvis
10,97 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: N2060000N206606000
Стандарт DIN 571 поширюється на гвинти (шурупи) із шестигранною головкою та діаметром від 4 до 20 мм. Найчастіше їх застосовують для надійного закріплення великих елементів конструкції до дерев'яної основи без попереднього свердління. Можливе також використання шурупа спільно з дюбелями розпірного типу до цегляного або бетонного підстав. Але в цьому випадку потрібно попереднє свердління отвору. Аналогом DIN 571 є ГОСТ 11473-75. На будівельному сленгу шуруп із шестигранною головкою DIN 571 називають "сантехнічний шуруп", "глухар", "шуруп-болт", "сантехнічний болт".
| Артикул | N2060000N206606000 |
| Стандарт (група) | DIN 571 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Головка | шестигранна |
| Вид нарізі | часткова |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Для якої основи? | для дерева |
| Розмір під ключ, мм | 10 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Діаметр, мм | 6 |
| Довжина, мм | 60 |
| Вага одиниці | 0.011 кг |
| Паковання | 200 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Довжина кріпильного виробу | 60 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 6 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини |
| Стандарт | DIN 571 |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір під ключ, мм | 10 |
- Ціна: 10,97 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![DIN571 6х60 Шуруп для дерева нержавіюча сталь під ключ 10мм шестигранна головка [N2060000N206606000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6083235557_w159_h159_din571-6h60-shurup.jpg)
