![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928402123_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric
83 606,52 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: MCSESM063F2CS0
Продукт є частиною лінійки Modicon Networking, пропозиції керованого комутатора Modicon Standart. Це керований комутатор Ethernet TCP/IP, який оснащений 4 портами передачі даних для мідного кабелю та 2 портами для одномодового оптоволокна. Пристрій забезпечує просте та комплексне підключення для кількох пристроїв Ethernet, керування мережею, покращену кібербезпеку та розширені функції комутації. Пристрій працює при споживанні електроенергії 7 Вт і номінальній напрузі від 12 до 24 В постійного струму. Він оснащений 6-контактним знімним роз’ємом (блок живлення) для електричного підключення. Його розміри становлять 57 мм (ширина) x 138 мм (висота) x 111 мм (глибина) і важить 0,42 кг. Він має екрановані роз’єми, які підходять для середніх, ізольованих мереж, систем із середнім мережевим трафіком та середнім рівнем складності. Він сертифікований CE, UL, RCM, EAC, UKCA, DNV і відповідає стандартам UL 61010, МЕК 61131 і МЕК 62368-1. Пристрій призначений для встановлення на 35-мм симетричну DIN-рейку. Він забезпечує низьке енергоспоживання та компактні розміри. Лінійка Modicon Networking пропонує розумний і гнучкий спосіб інтеграції рішень Ethernet у вашу роботу, від рівня пристрою до мережі керування та вашої корпоративної мережі.
| Серія продукту | Modicon Networking |
| Тип виробу або компоненту | Ethernet TCP/IP керований комутатор |
| Протокол порту обміну даними | Ethernet TCP/IP, SSH, HTTP, HTTPS, SNMP, RS232, SFTP, SCP, LLDP, Telnet, SNTP |
| Ethernet порт | 100BASE-FX - 2 порти оптоволокно, 10/100BASE-TX - 4 порти мідний кабель |
| Максимальна кількість мережевих комутаторів | Необмежено |
| Кібербезпека | Зміцнення портів, Захист портів на основі IP/MAC, Контроль доступу на основі портів, Управління доступом на основі ролей, RADIUS, HTTPS, Захист від DoS-атак, ACL на основі VLAN, Протоколювання SNMP, Банер перед входом |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Дуплексний SC оптоволокно, Екранований RJ45 мідний кабель |
| Підтримуюче середовище передачі | Одномодове оптичне волокно, Кабель вита екранована пара CAT 5E |
| Максимальна дальність кабелю | 100 м мідний кабель, 32,5 км оптоволокно 9/125 мкм, згасання 0…16 дБ |
| Ethernet служби | Веб-конфігурація, VLAN, Багатоадресна фільтрація, Контроль потоку, IGMP Snooping, SNMP, SYSLOG |
| Служба обміну даними | TFTP, Quality of Service (QoS), Моніторинг портів, Віддзеркалення портів, Address conflict detection, Діагностика під час виконання, Сигнальний контакт, Самотестування, Повідомлення про MAC-адресу |
| Максимальна кількість перемикачів у кільці | 50 |
| Резервування | Кільце HiPER, RSTP, Агрегація каналів, Резервування каналів, Резервна мережева муфта, MRP |
| Номінальна напруга живлення | 12...24 В, Межі 9,6…32 В безпечна низьковольтна постійного струму |
| Споживання енергії | 7 Вт |
| Електричне з'єднання | Знімний роз'єм 6 способів блок живлення |
| Монтажна опора | Симетрична din-рейка 35 мм |
| Маркування | CE, CULus, RCM |
| Місцева сигналізація | 1 двоколірний світлодіод (зелений/жовтий) P1 P2, 1 двоколірний світлодіод (зелений/червоний) стан пристрою, 1 двоколірний світлодіод (зелений/жовтий) стан ключа пам'яті, 1 двоколірний світлодіод (зелений/жовтий) діагностика каналу |
| Вихідний роз'єм аварійної сигналізації | 1 контакт без напруги 1 А |
| Функції аварійної сигналізації | Несправність джерела живлення, Стан каналу передачі даних, Несправність перемикального елемента, Температурний поріг, Несправність кільцевого резервування, Неправильна конфігурація, Зовнішню пам'ять видалено |
| Тип кабельної системи Ethernet | Перемикачі TF |
| Розміри (ШхВхГ) | 57 x 142,8 x 117,6 мм |
| Маса нетто | 0,42 кг |
| Робоча температура | 0…60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP30 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 117.6 |
| Тип виробу | Модуль зв'язку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142.8 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 30 |
- Ціна: 83 606,52 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928402124_w159_h159_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928402125_w159_h159_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928402126_w159_h159_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928402127_w159_h159_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928402128_w159_h159_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий керований 4TX/2FX-SM [MCSESM063F2CS0] Modicon Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928402129_w159_h159_komutator-merezhevij-kerovanij.jpg)
