Корзина
337 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 (067) 5038212
ELnik.Shop: Електромонтажний магазин

О нас

 ELnik.com.ua - це інтернет-магазин однієї із найбільших електротехнічних компаній України.


Наша компанія була утворена більш ніж 20 років тому!

За цей період ми зарекомендували себе як надійний постачальник всього спектру електротехнічної продукції.

В даний час компанія займає лідируючі позиції на електротехнічному ринку України. Таких успіхів досягли завдяки тому, що завжди задовольняємо потреби клієнтів у всіх напрямках діяльності компанії.

Сертифікована продукція, максимально низькі ціни і гарантійне обслуговування за рахунок офіційних дистриб'юторських відносин з багатьма європейськими і Українськими заводами-виробниками.

Компанія є прямим дистриб'ютором:

ДКС, IEK, Світлові технології, OSRAM, OBO Bettermann, Legrand, EATON, ETI, SCAT, ABB, Eurolamp, LED-effect, Евросвет, Feron, Hegel, Білий світ, ЗЗЦМ, Укркабель, Интеркабель, Експерт-кабель, NIK, Schneider Electric, Одескабель, Enerlight, Ledvance, Владасвет, Бердянський кабельний завод, Каблекс Україна, Експерт-Кабель, Крок гТ, Новатек, Білмакс, Wago, Планета пластик, Sez Ua.

Збутова структура компанії представлена ​​в місті Київ і Дніпро, а також Групою регіональних продажів. Дана структура дозволяє компанії якісно обслуговувати всі регіони України. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам у технічно грамотному підборі обладнання як промислового, так і побутового призначення.

Центральний склад компанії, знаходиться в м. Київ, вул. Богатирська 9 (схема заїзду в вкладені).

Загальний асортиментний перелік товарів компанії включає більше 100 тис. позицій оригінальної продукції.

У нашому асортименті доступні:

 • Кабельно-провідникова продукція;
 • Світлотехніка;
 • Високовольтне обладнання;
 • Низьковольтне обладнання;
 • Щитове обладнання;
 • Джерела світла;
 • Електротехнічні вироби;
 • Установчі вироби та фурнітура;
 • Вироби для монтажу;
 • Блискавкозахист і заземлення.

На базі власного виробництва компанія виготовляє широкий асортимент щитового обладнання. Висококваліфікований персонал, навчений у партнерів, спеціальне програмне забезпечення - забезпечує високу якість продукції, що випускається.


Компанія є членом «Об'єднання незалежних європейських підприємців у сфері оптових поставок електротоварів»

  FEGIME- об'єднує понад 230 незалежних оптових компаній з 18 країн світу.

В основу культури групи Fegime входять сімейні цінності її учасників, присутність на ринках більше 27 держав в максимальній наближеності до своїх покупців, виконання довгострокових зобов'язання перед клієнтами і постачальниками, гарантоване високу якість обслуговування.

Fegime Україна об'єднують дев'ять компаній, що спеціалізуються на оптовому продажі і дистрибуції електротехнічної та світлотехнічної продукції та розробці енергоефективних проектів в електротехнічної та світлотехнічної областях.

Нашими стратегічними партнерами є такі компанії, як Eaton (Moeller Group), Ledvance (бренди Osram і Ledvance), ABB, Schneider, Signify (бренд Philips), Legrand, Obo Bettermann, Світлові Технології, LED Ефект, ИЕК, ДКС і багато інших. Філії та представники учасників Fegime Україна -знаходити у всіх регіонах нашої країни. Нашими покупцями є провідні компанії в різних галузях промисловості і державного сектора, DIY мережі, спеціалізовані електросвітлотехнічному магазини. Сукупний оборот учасників групи в 2018 р склав понад 50 млн. Євро.

 


Компанія ексклюзивно впроваджує  інновації «ЕСКО Енерджі Пауер»

ТОВ «ЕСКО Енерджі Пауер» проводить енергетичний аудит, розробляє комплексні рішення з енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності. Також здійснює консультації з питань законодавства, підготовки проектної та конкурсної документації для укладення енергосервісного контракту.

Переваги енергосервісних контрактів:

 • Відсутність фінансових вкладень з боку замовника. Проект фінансується самої ЕСКО або третьою стороною (кредитними організаціями), а виплати ЕСКО забезпечуються за рахунок гарантованої економії ресурсів.
 • Економія витрат на комунальні послуги та оплату енергоносіїв. Зниження рівня експлуатаційних витрат замовника внаслідок зменшення споживання комунальних послуг та енергоносіїв.
 • Відсутність фінансових ризиків. ЕСКО гарантує фінансові заощадження і бере на себе всі ризики за проектом, а також надає гарантії ефективної реалізації проекту.
 • Сучасні технології і високотехнологічне обладнання, які отримує замовник енергосервісу з гарантією їх якісного обслуговування і експлуатації. Гарантії, надані ЕСКО, поширюються на весь термін дії контракту значно перевищує гарантійні терміни на обладнання.

З 2010 року працює наш інтернет магазин в маркеті Prom.ua.