![Клемна колодка 28 входів/виходів гвинтова для контролера M172 [TM172ASCTB28] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928401879_klemna-kolodka-28.jpg)
Клемна колодка 28 входів/виходів гвинтова для контролера M172 [TM172ASCTB28] Schneider Electric
1 741,41 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM172ASCTB28
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M171/M172, пропозиції з’єднувальних аксесуарів для рішень HVAC. Цей гвинтовий клемний блок пропонує 28 входів/виходів із базовим контролером. Він оснащений 2 знімними гвинтовими роз’ємами клемної колодки для електричного підключення. Він сумісний з виконанням логічного контролера M172. Переваги Modicon M171/M172 максимізують рентабельність та енергоефективність завдяки використанню масштабованого керування автоматизацією з Modicon M171/M172. Логічні контролери Modicon M171/M172 та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення EcoStruxure Machine Expert - HVAC розроблені для досягнення максимальної прибутковості та енергоефективності.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Тип аксесуара/запасної частини | Блок контактів |
| Тип виробу або компоненту | Клемна колодка |
| Кількість входів/виходів | 28 |
| Сумісність продуктів | Логічний контролер M172 продуктивність |
| Колір | Зелений |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | ЦП |
| Електричне з'єднання | Знімна клемна колодка різьбовий роз'єм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Висота | 15 мм |
| Маса нетто | 0,049 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 28 входів/виходів |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 1 741,41 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

