![Модуль TM3 8 виходів 2А релейні пружинні клеми [TM3DQ8RG] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928399715_modul-tm3-8.jpg)
Модуль TM3 8 виходів 2А релейні пружинні клеми [TM3DQ8RG] Schneider Electric
8 933,49 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3DQ8RG
Модуль TM3 8 виходів 2А реле пружинні
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних виходів |
| Сумісність серії | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Логіка дискретного виходу | Позитивний або негативний |
| Механічна зносостійкість | 20000000 цикли |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | Неекранований кабель <30 м для релейний вихід |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод на канал (зелений) for стан виходу |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 рейка відповідно до МЕК 60715 DIN-рейка 35х7.5 рейка відповідно до МЕК 60715 плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 27,4 мм |
| Глибина | 84,6 мм |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 84.6 мм |
| Ширина | 27.4 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 8 виходів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 8 933,49 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

