![Модуль TM3 4 аналогових виходи 24V DC 12 біт [TM3AQ4] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398903_modul-tm3-4.jpg)
Модуль TM3 4 аналогових виходи 24V DC 12 біт [TM3AQ4] Schneider Electric
15 933,27 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3AQ4
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль аналогового виводу забезпечує 4 виходіводи зі знаком 11 біт + і роздільною здатністю 12 біт. Це вихідний модуль із номінальною напругою живлення 24 В постійного струму та струмом споживання 125 мА при 24 В постійного струму через зовнішнє джерело живлення при повному навантаженні. Цей продукт здатний керувати приводами зі змінною швидкістю або будь-яким пристроєм, оснащеним входом струму або напруги. Існує ізоляція між виходіводом і джерелом живлення при 1500 В змінного струму, вихід і внутрішня логіка при 500 В змінного струму. Він оснащений знімною гвинтовою клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 5,08 мм для виходів і живлення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,6 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,115 кг. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових виходів |
| Сумісність серії | Modicon M221 Modicon M241 Modicon M251 Modicon M262 |
| Кількість аналогових виходів | 4 |
| Тип аналогового виходу | Струм 4...20 мА Струм 0...20 мА Напруга 0...10 В Напруга -10...10 В |
| Роздільна здатність аналогового входу | 12 біт 11 біт + знак |
| Роздільна здатність аналогового виходу | 11 біт + знак 12 біт |
| Значення молодшого біта | 2,44 мВ 0...10 В 4,88 мВ -10...10 В 4,88 мкА 0...20 мА 3,91 мкА 4...20 мА |
| Тип електричного навантаження | Резистивний |
| Омічний імпеданс навантаження | 1 кОм напруга 300 Ом струм |
| Час стабілізації | 1 мс |
| Час перетворення | 1 мс + 1 мс на канал + 1 цикл контролера |
| Абсолютна похибка виміру | +/- 1 % повної шкали +/- 0,2 % повної шкали на 25 °C |
| Відхилення температури | +/- 0,01 % FS/°C |
| Стабільність та повторюваність характеристик | +/- 0,4 %FS |
| Нелінійність | +/- 0,2 %FS |
| Пульсація вихідного сигналу | 20 мВ |
| Перехресне наведення | <= 1 LSB |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Тип кабелю | Екранована вита пара <30 м для вихід ланцюг |
| Споживання струму | 40 мА на 5 В постійний струм на через роз'єм комунікаційної шини (режим холостого ходу) 50 мА на 5 В постійний струм на через роз'єм комунікаційної шини (повне навантаження) 50 мА на 24 В постійний струм на через зовнішнє джерело живлення (режим холостого ходу) 125 мА на 24 В постійний струм на через зовнішнє джерело живлення (повне навантаження) |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR |
| Електричне з'єднання | 11 x 2.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка з кроком 5.08 мм для виходів і живлення |
| Ізоляція | Між виходом і живленням 1500 В змінний струм Між виходом і внутрішньою логікою 500 В змінний струм |
| Маркування | CE |
| Стійкість до імпульсних перенапруг | 1 кВ джерело живлення звичайний режим (МЕК 61000-4-5) 0,5 кВ джерело живлення диференційний режим (МЕК 61000-4-5) 1 кВ вихід звичайний режим (МЕК 61000-4-5) |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 (МЕК 60715) DIN-рейка 35х7.5 (МЕК 60715) плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 23,6 мм |
| Маса нетто | 0,115 кг |
| Стійкість до електростатичного розряду | 8 кВ в повітрі (МЕК 61000-4-2) 4 кВ при контакті (МЕК 61000-4-2) |
| Стійкість до електромагнітного поля | 10 В/м 80 МГц...1 ГГц (МЕК 61000-4-3) 3 В/м 1,4 ГГц...2 ГГц (МЕК 61000-4-3) 1 В/м 2 ГГц...3 ГГц (МЕК 61000-4-3) |
| Стійкість до магнітних полів | 30 А/м (МЕК 61000-4-8) |
| Стійкість до швидких перехідних процесів | 1 кВ (МЕК 61000-4-4 I/O) |
| Стійкість до кондуктивних перешкод | 10 В 0,15...80 МГц (МЕК 61000-4-6) 3 В фіксована частота (морський сертифікат) |
| Електромагнітна емісія | Випромінювані перешкоди: 40 дБмкВ/м QP клас А 30…230 МГц (МЕК 55011) Випромінювані перешкоди: 47 дБмкВ/м QP клас А 230…1000 МГц (МЕК 55011) |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…55 °C горизонтальна установка -10…35 °C вертикальна установка |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 4 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 15 933,27 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

