![Контролер M171 22 входи/виходи з дисплеєм оптимизированный на DIN-рейку [TM171OD22R] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398528_kontroler-m171-22.jpg)
Контролер M171 22 входи/виходи з дисплеєм оптимизированный на DIN-рейку [TM171OD22R] Modicon Schneider Electric
14 562,06 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM171OD22R
Логічний контролер є частиною лінійки Modicon M171/M172/M173, пропозицією керування для систем ОВіК. Контролер містить 6 цифрових входів, 5 настроюваних аналогових входів, 6 цифрових виходів, 5 аналогових виходів і дисплей.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Тип виробу або компоненту | Контролер |
| Конкретне застосування виробу | ОВіК та насосні рішення |
| Виконання | Програмований |
| Всього входів/виходів | 22 |
| Кількість дискретних входів | 6 |
| Кількість дискретних виходів | 1 відкритий колектор, 3 релейні SPST з одним загальним, 2 релейні SPST з незалежним загальним |
| Струм дискретного виходу | 2 A для реле |
| Кількість аналогових входів | 2 (можлива зміна конфігурації), 3 аналоговий NTC |
| Кількість аналогових виходів | 3 напруга 0...10 В, 2 ШІМ/ФІМ 20 кГц, 12 В, 35 мА |
| Кількість портів | 1 шина розширення локальної мережі |
| Кількість входів/виходів | 5 аналогових виходів, 6 цифрових входів, 5 аналогових входів, 6 цифрових виходів |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) |
| Використання контактів | Безвольтові контакти |
| Тип аналогового входу | Напруга 0...5 В, 0...10 В, NTC датчик 50…100 °C, струм 0...20 мA/4...20 мA, напруга 0...1 В |
| Живлення датчика | 12 В DC 85 мА, 5 В DC 20 мА |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В, 12...24 В змінний струм |
| Годинник реального часу | Вбудований, -20…55 °C |
| Тип дисплея | 7-сегментний дисплей з 4 символами |
| Категорія перенапруги | II |
| Місцева сигналізація | 6 червоних світлодіодів, 5 зелених, 7 жовтих |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Розміри (Ш×В×Г) | 70,2×87×61,6 мм |
| Маса нетто | 0,19 кг |
| Робоча температура | -20…55 °C |
| Температура для зберігання | -40…85 °C |
| Відносна вологість | 10…90 % без конденсату |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 61.6 мм |
| Ширина | 70.2 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 22 входи/виходи |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Контролер |
- Ціна: 14 562,06 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

