![Логічний контролер (ПЛК) М172 18 входів/виходів 24V AC/DC з дисплеєм 2xRS485 EtherNet [TM172PDG18R] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398341_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) М172 18 входів/виходів 24V AC/DC з дисплеєм 2xRS485 EtherNet [TM172PDG18R] Modicon Schneider Electric
28 576,90 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM172PDG18R
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M171/M172, пропозиції програмованих контролерів для рішень HVAC. Цей програмований контролер пропонує 2 дискретних входу з дискретною логікою споживання або джерела (позитивний/негативний) до 2 кГц. Це модуль з дискретною вхідною напругою 24 В змінного/постійного струму, 5 мА. Він має 3 світлодіоди для програмованої сигналізації та 1 світлодіод для сигналізації живлення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 72 мм (ширина) x 60,5 мм (глибина) x 110 мм (висота). Вага 0,225 кг. Основне застосування цього модуля – управління системою опалення, вентиляції та кондиціонування. Цей продукт сертифіковано CE, RCM, EAC, CSA та CURus. Він відповідає стандартам IEC 61000-4-2, EN 60068-2-6 Fc, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-5, EN 60730-1 і EN 60730-2-9. Він підходить для монтажу на DIN-рейку та панельного монтажу за допомогою аксесуарів. Переваги Modicon M171/M172 максимізують рентабельність та енергоефективність завдяки використанню масштабованого керування автоматизацією з Modicon M171/M172. Логічні контролери Modicon M171/M172 та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення EcoStruxure Machine Expert - HVAC розроблені для досягнення максимальної прибутковості та енергоефективності.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Тип виробу або компоненту | програмовані контролери |
| Назва | ПЛК М172, ДИСПЛЕЙ, 18 I/O, Eth, 2 RS485 |
| Кількість аналогових виходів | 2 напруга/струм, діапазон: 4...20 мА або 0...10 В або ШІМ (2 кГц) |
| Споживання енергії [Вт] | 11 В на 24 В Змінний/постійний струм |
| Кількість дискретних виходів | 1 для релейні виходи SPDT з незалежним загальним | 2 для релейні виходи SPST з одним загальним | 3 для релейні виходи SPST з незалежним загальним |
| Монтажна опора | DIN-рейка | кріплення на панель з аксесуаром |
| Виконання | програмований |
| Кількість аналогових входів | 8 конфігурується парою |
| Кількість портів | 1 CAN порт - блок гвинтових контактів | 1 USB тип A - USB тип A гніздо | 1 USB тип mini B - Порт USB-пристрою Mini-B | 2 RS485 - блок гвинтових контактів (Послідовний зв'язок Modbus або BACnet MS/TP) | 1 Ethernet - RJ45 (Modbus TCP і BACnet IP з веб-сервером) |
| Живлення датчика | 5-5 В постійна напруга на 40 мА живлення від контролера | 24-24 В постійна напруга на 100 мА живлення від контролера |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Конкретне застосування виробу | ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ |
| Місцева сигналізація | для програмований 1 СВІТЛОДІОД (червоний) | для програмований 1 СВІТЛОДІОД (жовтий) | для програмований 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для живлення 1 СВІТЛОДІОД (зелений) |
| Вхідний повний опір | 20 кОм |
| Струм дискретного входу | 5 мА AC/DC |
| вбудований clock, clock drift <= 30 с/місяць at -20-60 °C | вбудований clock, clock drift <= 30 с/місяць at -20-60 °C |
| Тип аналогового входу | NTC NK103 Beta 3977 датчик температури - 40...137 °C - роздільна здатність 0.1 °C на 10 кОм (при 25 °C) | NTC 103AT-2 Beta 3435 датчик температури - 50...110 °C - роздільна здатність 0.1 °C на 10 кОм (при 25 °C) | напруга 0...10 В - роздільна здатність 1 цифра на > 10 кОм | напруга 0...5 В - роздільна здатність 1 цифра на > 20 кОм (абсолютний або ратіометричний) | повний опір 0...1500 hOhm - роздільна здатність 1 hOhm на 10 кОм | повний опір 0...300 daOhm - роздільна здатність 1 daOhm на 1500 Ом | PTC датчик температури - 55...150 °C - роздільна здатність 0.1 °C на 1500 Ом | Pt 1000 датчик температури - 200...850 °C - роздільна здатність 0.1 °C на 1500 Ом | струм 0...20 мA/4...20 мA - роздільна здатність 1 цифра на < 150 Ом | пряме введення на 10 кОм (Сухий контакт) |
| Категорія перенапруги | II |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) до 2 кГц |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 60.5 мм |
| Маса нетто | 0.225 кг |
| 24 В Змінний/постійний струм | 24 В Змінний/постійний струм |
| Робоча температура навколишнього середови | -20-60 °C |
| Тип дисплея | Підсвічування LCD - 128 x 64 пікселів |
| Кількість входів/виходів | 18 | 2 аналоговий вихід (и) | 6 цифровий вихід (и) | 8 аналоговий вхід (и) | 2 цифровий вхід (и) |
| Струм дискретного виходу | 3 A для Реле SPST | 3 A для Реле SPDT |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В +/- 10 % змінний струм | 20...38 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Директиви | 2014/35 / ЄС - директива про низьку напругу | 2014/30 / ЄС - електромагнітна сумісність |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -30-70 °C |
| Відносна вологість | 5-95 % Без утворення конденсату |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Точність вимірювання | 0...20 мА 0...4 мА +/- 2 % від повної шкали +/- 1 цифра | 0...20 мА 4...20 мА +/- 1 % від повної шкали +/- 1 розряд | 4...20 мА +/- 1 % від повної шкали +/- 1 розряд | 0...10 V +/- 1 % від повної шкали +/- 1 розряд | 0...5 V +/- 1 % від повної шкали +/- 1 розряд | даОм 0...300 даОм +/- 2,5 даОм | NTC NK103 Beta 3977 - 40...+110 °C +/- 1 °C | NTC NK103 Beta 3977 110...137 °C +/- 1.9 °C | NTC 103AT-2 Beta 3435 - 50...110 °C +/- 1 °C | PTC - 55...155 °C +/- 1.1 °C | Pt 1000 - 200...-100 °C +/- 10 °C | Pt 1000 - 100...-50 °C +/- 2.5 °C | Pt 1000 - 50...100 °C +/- 1.5 °C | Pt 1000 100...400 °C +/- 2.4 °C | Pt 1000 400...850 °C +/- 10 °C | Ом 0...750 гОм +/- 8,5 гОм | Ом 750 гОм...1500 гОм +/- 24 гОм |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS485 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 60.5 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 18 входів/виходів |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 28 576,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

