![Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 50мм швидкий різ Т144D (5 шт.) [INOTV0TC0W0T144D00] 436013 TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/1987676352_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 50мм швидкий різ Т144D (5 шт.) [INOTV0TC0W0T144D00] 436013 TACTIX
183,40 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 194 од.
- Код: INOTV0TC0W0T144D00-k1
Високовуглецева сталь. Пряме та швидке різання. Заточені зуби. Підходить для ДСП, МДФ, фанери та дерева завтовшки до 50 мм.
| Артикул | INOTV0TC0W0T144D00 |
| Модель (марка) | Т144D, серия TACTIX |
| Для якої основи? | для дерева |
| Крок зубів, мм | 4,2 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 50 |
| Довжина, мм | 100 |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для будівництва, для дерев'яних конструкцій, для складання меблів |
| Робоча довжина, мм | 75 |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.049 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 75 мм |
| Застосування пилки | Дерево |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 50 |
| Крок зубців, мм | 4.2 |
- Ціна: 183,40 ₴/упаковка

