![Пилка для лобзика 82мм для дерева товщиною 15мм криволінійний різ Т119ВO (5 шт.) [INOTV0TC0W0T119BO0] 436011 TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/6733580718_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 82мм для дерева товщиною 15мм криволінійний різ Т119ВO (5 шт.) [INOTV0TC0W0T119BO0] 436011 TACTIX
183,40 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 145 од.
- Код: INOTV0TC0W0T119BO0-k1
Високовуглецева сталь. Криволінійне різання. Фрезеровані зубці. Підходить для ДСП, МДФ, фанери та дерева завтовшки до 15 мм.
| Артикул | INOTV0TC0W0T119BO0 |
| Модель (марка) | Т119BO, серия TACTIX |
| Для якої основи? | для дерева |
| Крок зубів, мм | 2,1 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 15 |
| Довжина, мм | 82 |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для будівництва, для дерев'яних конструкцій, для складання меблів |
| Робоча довжина, мм | 57 |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.036 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 82 мм |
| Довжина оснащення | 57 мм |
| Застосування пилки | Дерево |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 15 |
| Крок зубців, мм | 2.1 |
- Ціна: 183,40 ₴/упаковка

