![Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 3-30мм (аналог L002W5) (2 шт.) [INOTV09WHC12000000] WILPU, фото 1](https://images.prom.ua/1987722449_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 3-30мм (аналог L002W5) (2 шт.) [INOTV09WHC12000000] WILPU
134,12 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 52 од.
- Код: INOTV09WHC12000000-k
Зроблено у Німеччині.
| Артикул | INOTV09WHC12000000 |
| Модель (марка) | L002W5 |
| Для якої основи? | для дерева, для ПВХ |
| Крок зубів, мм | 2,5 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 3 |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 30 |
| Довжина, мм | 100 |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для будівництва, для дерев'яних конструкцій, для складання меблів, для інженерних комунікацій |
| Робоча довжина, мм | 75 |
| Бренд | WILPU |
| Вага одиниці | 0.02 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WILPU |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 75 мм |
| Застосування пилки | Дерево |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 30 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 3 |
| Крок зубців, мм | 2.5 |
- Ціна: 134,12 ₴/упаковка

