![Затискач подвійний ø3мм M4 35x14мм для троса нержавіюча сталь (5 шт.) [N3S00000N6S0300001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6569616799_zatiskach-podvijnij-3mm.jpg)
Затискач подвійний ø3мм M4 35x14мм для троса нержавіюча сталь (5 шт.) [N3S00000N6S0300001] Metalvis
405,60 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 240 од.
- Код: N3S00000N6S0300001-k
Затискач для троса Duplex з нержавіючої сталі А4 застосовується в такелажних роботах для з'єднання між собою сталевих канатів, а також виготовлення кінцевих петель. Його розмір визначається по діаметру троса, що затискається.
| Артикул | N3S00000N6S0300001 |
| Стандарт (група) | N3S00 |
| Матеріал | нержавійна сталь А4 |
| Галузь застосування | для водного транспорту |
| Діаметр, мм | 3 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення, такелажне кріплення |
| Вага одиниці | 0.01 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 3 мм |
| Матеріал затиску | Нержавіюча сталь |
| Тип затискача | Плоский (подвійний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Затискач |
| Висота, мм | 14 |
| Діаметр, мм | 3 |
| Довжина, мм | 35 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Под болт | M4 |
| Стандарт кріплення | N3S00 |
- Ціна: 405,60 ₴/упаковка

![Затискач подвійний ø3мм M4 35x14мм для троса нержавіюча сталь (5 шт.) [N3S00000N6S0300001] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6569616800_w159_h159_zatiskach-podvijnij-3mm.jpg)
![Затискач подвійний ø3мм M4 35x14мм для троса нержавіюча сталь (5 шт.) [N3S00000N6S0300001] Metalvis, фото 3](https://images.prom.ua/6565388729_w159_h159_zatiskach-podvijnij-3mm.jpg)
