![Затяжний хомут з ключем Ø16-25мм сталь W1 цинк білий (10 шт.) [93200000930162500M] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165246878_zatyazhnij-homut-z.jpg)
Затяжний хомут з ключем Ø16-25мм сталь W1 цинк білий (10 шт.) [93200000930162500M] Metalvis
171,60 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 58 од.
- Код: 93200000930162500M-k
Стандарт: аналог DIN 3017-1.
Матеріал: W1 (стрічка, замок, гвинт – сталь вуглецева, покриття – гальванічний цинк (цб)); ключ – поліпропілен.
Хомут затяжний з ключем призначений для кріплення шлангів в умовах, де необхідне часте розбирання та складання вузла закріплення.
| Артикул | 93200000930162500M |
| Стандарт (група) | 93200 |
| Матеріал | сталь/поліпропілен |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 16-25 |
| Ширина, мм | 9 |
| Вага одиниці | 0.016 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 25 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 16 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для шлангів |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | Черв'ячний (метелик) |
| Ширина смуги | 9 мм |
- Ціна: 171,60 ₴/упаковка

