![Силовий хомут Ø36-39мм сталь W1 для шлангів цинк (5 шт.) [936000000936363900] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165244866_silovij-homut-36-39mm.jpg)
Силовий хомут Ø36-39мм сталь W1 для шлангів цинк (5 шт.) [936000000936363900] Metalvis
224,40 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 62 од.
- Код: 936000000936363900-k
Матеріал: W1 (стрічка, замок, гвинт – сталь вуглецева, покриття – гальванічний цинк (цб)).
Силовий хомут призначений для монтажу армованих та товстостінних шлангів, шлангів підвищеної жорсткості, гідропневмоприводів машин, насосів систем іригації (зрошення), дренажних насосів, гірничо-бурової техніки.
Використовується в установках, що працюють в умовах високого тиску або вакууму.
Має високі ущільнювальні та фізико-механічні властивості.
| Артикул | 936000000936363900 |
| Стандарт (група) | 93600 |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 36-39 |
| Ширина, мм | 24 |
| Вага одиниці | 0.072 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 39 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 36 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для шлангів |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | Силовий |
| Ширина смуги | 24 мм |
- Ціна: 224,40 ₴/упаковка

