![S-Хомут 3/8" (15-19мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк (5 шт.) [933000000933DN1001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165258866_s-homut-38-15-19mm.jpg)
S-Хомут 3/8" (15-19мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк (5 шт.) [933000000933DN1001] Metalvis
142,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 933000000933DN1001-k
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Двоелементний хомут для монтажу трубопроводів до конструкційних елементів будівель та споруд.
Ущільнювальна звукоізоляційна гумова вставка забезпечує зниження шумів та вібрацій у приміщенні.
| Артикул | 933000000933DN1001 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Модель (марка) | S-Хомут |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 3/8" (15-19 мм) |
| Вага одиниці | 0.056 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 19 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 15 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Розмір (") | 3/8 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 142,50 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

